Зимова ніч розпродажів в Ocean Plaza

24 Листопада 2016 — 12 Лютого 2018
OP VA 0005078 06_800x370.jpg

Ocean Plaza не дасть вам впасти в сплячку цієї зими. 3 грудня найпопулярніший столичний ТРЦ проведе Зимову ніч розпродажів. Ночі вам здасться мало, адже вас чекають грандіозні знижки, насичена розважальна програма, святковий концерт і круті призи.

Зимова ніч розпродажів стане справжнім святом для всіх любителів якісного шопінгу. Відвідувачі зможуть скористатися знижками до 70% і відмінно провести час, взявши участь в насиченiй розважальнiй програмi з різноманітними конкурсами, інтерактивами, тематичними фотозонами для створення яскравих фотографій. Супершопоголікі отримають шанс виграти один з дев'яти гаджетів Apple, від «Цитрус» (три Ipad, три IPhone і три Apple watch). Для цього необхідно в період з 17 листопада по 3 грудня здійснити покупку в магазинах ТРЦ Ocean Plaza і зареєструватися у промоутера на стійці реєстрації.
OP VA 0005078 10_800x370_tamerlan_alena.jpg


Веселитися з відвідувачами будуть і зірки українського шоу-бізнесу. Хедлайнером святкового концерту стане популярний український R'n'B дует «Тамерлан та Альона». Зірки виступлять з композиціями з нового альбому «Потоки вітру», реліз якого відбудеться тільки в січні 2017 року. Разом з ними будуть запалювати Epolets, Женя Фокін, Erised, KOZAK SYSTEM і Kishe.

Тотальний шопінг і розваги триватимуть до 03:00. Готовi повеселитися?

_____________________________________________________________________________________________________________________

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВІЙ АКЦІЇ
«Зимова Ніч Знижок»:
(далі – Офіційні умови)

Акція проводиться у відповідності з умовами даних Правил (Офіційних умов) (надалі в контексті цього документу Офіційні умови також вважаються Правилами).
Організатор/Замовник не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.
1. Організатори Акції
1.1. Замовником рекламно-маркетингової Акції «Зимова Ніч Знижок» (надалі - Акція) виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційний союз «Либідь», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Горького, 176.
1.2. Організатором Акції виступає « магазин Цитрус», що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Антоновича 176 ТРЦ Ocean Plaza
1.3. Учасником Акції є фізична особа, яка, під час дії Акції, здійснила купівлю будь-яких товарів в будь-яких магазинах (крім магазину «Ашан»), що знаходяться на території ТРЦ «Оушен Плаза» (адреса: м. Київ, вул. Горького (Антоновича), 176) (далі – ТРЦ) на загальну суму від 1500 грн. (одна тисяча п’ятсот гривень).
2. Територія проведення, тривалість Акції і акційна продукція
2.1. Акція проводиться на території ТРЦ «Оушен Плаза», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Антоновича 176 (далі – ТРЦ) і триватиме з 14:00:01 години 17.11.2016 до 21:00:00 години 03.12.2016 включно (надалі – Період проведення Акції).
УВАГА! Реєстрація Карток припиняється  3.12.2016 року о 21:00.
3. Продукція, що бере участь в Акції
3.1. В Акції беруть участь наступні товари (надалі – Товари):
- в Акції беруть участь Товари усіх орендарів ТРЦ «Оушен Плаза», крім Товарів, що реалізуються на території гіпермаркету «Ашан» (надалі – Акційні Товари). 
4. Право на участь в Акції
4.1. Брати участь в Акції можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє - та правоздатність).
УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції та обслуговування ТРЦ, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції, Замовника Акції, Партнера Акції, орендарів ТРЦ.
5. Порядок участі в Акції
5.1. Для участі в Акції необхідно:
5.1.1. Протягом дії Акції необхідно придбати Акційні Товари на загальну суму від 1 500,00 грн. (одна тисяча п’ятсот гривень), що наведені в п. 3.1. даних Правил  виключно в ТРЦ «Оушен Плаза», за адресою, вказаною в п.2.1., що має бути підтверджено наявністю розрахункових документів (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків).
УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Акції.
5.1.2. Щоб стати учасником  Акції покупцю необхідно пред’явити розрахункові документи (фіскальні або товарні, належно оформлені чеки), які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, отримати та заповнити реєстраційну картку учасника Акції, що містить особисту інформацію учасника (П.І.Б., контактний телефон, тощо) (надалі - Картка) на промо-стійці (на 1-му поверсі ТРЦ «Оушен Плаза», біля інфо-стійки).
5.1.3. Заповнивши Карту відповідно до даних Правил, учасник отримує право на участь у розіграші Головного призу Акції.
УВАГА! Кількість шансів на одного Учасника не обмежена – учасники мають можливість заповнювати стільки Карток, скільки забажають згідно до Офіційних умов Акції.
5.1.4. До участі в Акції допускаються лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та заповнені згідно п. 5.1.2 та з урахуванням п. 5.1.5.
5.1.5. Усі Картки, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Головних Призів – 3шт iPhone7 32gb , 3 шт Apple Watch Sport 38mm Silver Aluminium,3 шт Apple iPad mini 2 with retina display 16Gb WiFi, що відбудеться за адресою, зазначеною у пункті 2.1. Правил, 03.12.2016 р. о 23:00 за умови дотримання Учасниками Акції чинних Офіційних умов. Організатори попередньо можуть повідомити про інший час розіграшу шляхом розміщення інформації на сайті: www.oceanplaza.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та //vk.com/oceanplaza.
Реєстрація Карток припиняється 03.12.2016 року о 21:00.
5.1.6. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (чеків) на придбану продукцію (Товари), на підставі яких вони заповнювали Картки та анкети для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Оушен Плаза», адреса якого наведено в п. 2.1.
5.1.7. Організатор Акції має право вимагати у Учасника Акції пред'явити покупку на Акційний Товар, зазначений в чеку, в будь-який момент на свій розсуд.
6. Проведення розіграшу Головного Призу.
6.1. 03.12.2016 р. о 23:00 за адресою, зазначеною у пункті 2.1. відбудеться розіграш Головних Призів – 3шт iPhone7 32gb , 3 шт Apple Watch Sport 38mm Silver Aluminium,3 шт Apple iPad mini 2 with retina display 16Gb WiFi.
6.2. Визначення переможців по проведенню Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Карток учасників, що приймають участь в Акції.
Увага! Організатор Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення переможця.
6.3. Головні Призи  поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту не допускається.
6.4. У разі отримання Головних Призів, та у випадку повернення Товару, придбаного під час Акції за чеком, який став підставою для отримання Головних Призів, Головні Призи повертаються одночасно з Товаром. Тому, всі учасники розіграшу мають при собі тримати всі зареєстровані оригінали чеків, які повинні відповідати чекам, зареєстрованим в анкеті учасника під час реєстрації.
6.5. З моменту отримання Головних Призів, Організатор Акції не несе відповідальність за випадкове знищення чи пошкодження Головних Призів.
6.6. Учасник Акції,  Картка якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти Головні Призи, буде повідомлений про це одразу в місці розіграшу. Присутність учасника Акції в місці розіграшу Головних Призів є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу. Якщо він відсутній у вказаний час в місці розіграшу Головних Призів за адресою, зазначеною у пункті 2.1., участь в Акції приймають інші Картки учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх Карток.
6.7. Учасник Акції, Картка якого буде визначена такою, що виграла Головні Призи, пред’являє оригінал документа з  фотокарткою, що засвічує його особу, а саме – паспорт (посвідчення водія) в місці розіграшу Головних Призів. Пред’явлення оригіналу документа з  фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія) є обов’язковою умовою для отримання Головних Призів. Також, переможець надає оригінали чеків, що були зареєстровані в Акції для перевірки дотримання всіх умов Акції.
6.8. Особа, визначена як Переможець Акції, отримує сертифікат, який разом з документами (які приймали участь у розіграші), ксерокопією паспорту та ідентифікаційного податкового номеру, надає право переможцю отримати Головний Приз за місцем проведення розіграшу, починаючи з __________2016 року до __________ 2016 року за попередньою згодою сторін (про зміну дати може бути повідомлено Переможця додатково, за вказаним в Картці Переможця  номером телефону) (при умові відсутності заяви переможця про повернення якісного Товару за фіскальним чеком, який став підставою для визначення Переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів»). У випадку подання Переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за фіскальним чеком, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України та розірвання  при цьому договору купівлі-продажу, Переможець втрачає право на отримання Головного Призу.
6.9. Переможець Акції має право отримати Головні Призи після  підписання акту приймання-передачі Головних призів.
6.10. Переможець Акції зобов’язаний буде надати Організатору копію індивідуального ідентифікаційного номеру та паспорту.
7. Права та обов’язки Організатора
7.1. Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення розіграшу та визначення Переможця. Інформацію про змінену дату визначення Переможця можна буде дізнатися на офіційному сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та //vk.com/oceanplaza
7.2. Організатор не проводить повторне повідомлення Переможця про його перемогу.
7.3. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення Головних Призів у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру в м. Києві, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та врученні Головних Призів.
7.4. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Акції з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. з причини зазначення Учасником Акції неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий учасник Акції позбавляється права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
7.5. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Головних Призів.
7.6. Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо повідомивши про це, шляхом розміщення інформації на сайті: www.oceanplaza.com.ua  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza  та //vk.com/oceanplaza.
7.7. Замовник Акції не несе жодної відповідальності при проведенні Акції, розіграші та врученні Головних Призів. Всі претензії, що можуть бути пред’явлені згідно з законодавством України з приводу проведення Акції, розіграшу та врученню Головних Призів мають бути пред’явлені до Організатора Акції.
8. Прикінцеві положення
8.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
8.2. Організатор Акції не вступає у суперечки з-поміж самих учасників щодо визначення їх претендентами на отримання Головних Призів.
8.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов (Правил), і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.4. Учасники Акції погоджуються, що у разі отримання ними Головних Призів, передбаченого умовами Акції, їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу надання Головних Призів, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.
8.5. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та //vk.com/oceanplaza. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
8.6. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами Головних Призів.
8.7. Факт заповнення Картки учасника означає надання повної згоди Учасників з усіма умовами Офіційних умов рекламно-маркетингової Акції «Зимова Ніч Знижок», а також згоду на  використання, зберігання та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на їх передачу третім особам, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором  або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
- Учасники ознайомлені зі своїми правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Поділитися