Виставка Barbie в Антошка

26 Жовтня 2021 — 28 Листопада 2021
Виставка Barbie в Антошка

Виставка Barbie: мрійники та винахідники в Антошка з 3 по 28 листопада 2021.

Видатні постаті України у вигляді найвідоміших у світі ляльок Барбі та Кена – це незвичний спосіб відкрити для себе нашу країну. Герої проекту мріяли, робили відкриття, створювали, вкладали таланти та натхнення у свої справи. Вчені та письменники, музиканти та актори, історичні та міфічні персонажі – такі різні та особливі.

У нашому проєкті – 31 ляльковий майстер та більше 50 ляльок в образах видатних особистостей, пов’язаних з Україною. У центрі уваги – одяг та зовнішність героїв. Але майстри вдало доповнили їх образи оточенням, створили цілий світ героїв, відобразили сфери їх творчості та наукових інтересів.

Ігор Сікорський та Микола Леонтович, Олег Винник та Катерина Павленко, Тарас Шевченко та Маруся Чурай, подружжя Ханенків та Іван Марчук – вони стали більш зрозумілими для дітей. І тепер зовсім нескладно розповісти маленькому глядачу, завдяки кому так відома наша країна. Проєкт ще раз запевнить глядачів в силі та унікальності України, у науковій та творчій потужності її народу.

Саме цю мету ставили перед собою «Антошка», творчий проект “КуклЬтура” та ТОВ «ТойДіКо Україна», продовжуючи перший виставковий проєкт «Barbie: пані України».

Символічно, що виставка та конкурс відкрилися в День українського козацтва, 14 жовтня. Вважаємо, що саме ці люди і є справжніми захисниками та захисницями України, які своїми мріями та досягненнями створюють славу нашої країни.

Майстри-переможці конкурсу будуть обрані голосуванням глядачів. Кожен глядач може проголосувати за три роботи, тому що обрати одну ляльку складно, вони усі неймовірні. Трійка переможців отримає призи.

Одночасно працює професійне журі, до складу якого увійшли Борис Оскарович Бурда, Ольга Венжега, лялькова художниця, суддя міжнародних конкурсів ляльок, Катерина Лагутіна – керівник бренда Marie Claire Ukraine (Burda Ukraine). Професійне журі теж нагородить свою трійку майстрів.

Першу виставку вже побачили у Києві, в Одесі, у Дніпрі та Харкові, в лялькових музеях Вінниці та Чорноморська, у Львові. Про нас писали ЗМІ, знімали сюжети для ТБ Одеси, Києва, Дніпра та Львова. Сподіваймося, що новий проєкт також зацікавить маленьких глядачів та їх батьків.

Запрошуємо вас на відкриття в «Антошка» 3 листопада, о 12.00.

Чекаємо на вас в ТРЦ Ocean Plaza на 2 поверсі.
Подивитися на мапі


Поділитися