Відкриття першого в Україні магазину Reima

16 Серпня 2016 — 12 Лютого 2018

Компанія SHIKO- дистриб'ютор ТМ Reima відкриває перший роздрібний магазин в Україні. Для запуску свого «флагмана» франчайзі фінської компанії обрали ТРЦ Ocean Plaza, де 20 серпня на другому поверсі відкриється офіційний магазин Reima площею 65 кв.м.

6.jpg

«ТРЦ Ocean Plaza –найкращий торгівельний центр в Україні, а Reima-найкращий функціональний одяг для дітей. Таким чином ми впевнені, що наш перший магазин посилить позиції бренду на ринку», - пояснила вибір локації директор по маркетингу компанії SHIKO Вікторія Баришнікова. Асортимент в магазині буде повністю змінюватися кожні 2 тижні. Вже в середині вересня в магазин надійде нова колекція: все ті ж класичні вітро- та водостійкі мембранні куртки та комбінезони, теплі флісові комплекти і термовзуття. Крім цього, відвідувачі зможуть придбати новинку цього сезону - датчик руху ReimaGo, який фіксує активність дитини в форматі ігрового додатку на iPhone. Дизайн магазину Reima буде повністю відповідати фірмовій фінської концепції: натуральні матеріали, сучасні технології, зона інновацій та актуальної погоди, а також примірочна з кумедною назвою - «Куточок дослідника».

«Але в планах компанії SHIKO, яка вже 10 років є офіційним представником ТМ Reima в Україні, розвиток масштабної роздрібної мережі, в яку будуть входити не тільки магазини Reima, а й магазини інших дитячих і дорослих брендів одягу і взуття. Окрім того, вже у вересні цього року в столиці відкриється другий офіційний магазин Reima - в ТРЦ Проспект », - повідомила Вікторія Баришнікова. 

Поділитися