Перший в Україні монобренд Calvin Klein Underwear відкриється в Ocean Plaza

17 Серпня 2016 — 12 Лютого 2018
<p align= Перший в Україні монобренд Calvin Klein Underwear відкриється в Ocean Plaza

" />

У листопаді в ТРЦ Ocean Plaza відкриється перший в Україні монобрендовий магазин нижньої білизни Calvin Klein Underwear. Його загальна площа складе 40 кв. м, а оформлення буде витримано в класичній стилістиці бренду.

Заснований легендарним американським дизайнером Кельвіном Кляйном у 1982 році, бренд з першого ж показу завоював любов публіки. Завдяки характерному зовнішньому вигляду білизни з логотипом на широкій резинці і провокуючій, часом навіть скандальній, рекламі, продукція Calvin Klein Underwear виявилася однією з найбільш обговорюваних і відомих. А висока якість білизни, крій, склад тканин, дизайн і логотип, який став уже тоді культовим, зробили цю білизну фетишем. Сьогодні Calvin Klein Underwear представлений у більш ніж 100 монобрендових магазинах в усьому світі: США, Канаді, Франції, Італії, ОАЕ, Сінгапурі, Японії та інших країнах.

Магазин Calvin Klein Underwear у ТРЦ Ocean Plaza відкриває компанія «БНС ТРЕЙД», успішні проекти якої (Calvin Klein Jeans, Michael Kors, TOPSHOP, TOPMAN) працюють з дня відкриття торгового центру. В новому магазині компанії буде представлений традиційний асортимент Calvin Klein Underwear: чоловіча і жіноча нижня білизна різних моделей і дизайну, плавки для плавання, взуття, сумки, головні убори для пляжу, а також одяг для сну, дому і відпочинку – футболки, штани, шорти, піжами, нічні сорочки і халати.

calvin-klein-fall-2016-campaign-rodriguez_ph_tyrone-lebon-190.jpg

«Ocean Plaza з моменту відкриття стала київським fashion-центром, який зосередив у собі найвідоміші представлені в Україні бренди. Завдяки цьому в Ocean Plaza концентрується наша цільова аудиторія, що є одним з факторів успіху наших магазинів», – прокоментувала майбутнє відкриття директор «БНС ТРЕЙД» Віта Войніловіч.

Поділитися