Святкуємо разом: 9 років драйву з Ocean Plaza!

28 Вересня 2021 — 30 Жовтня 2021
Святкуємо разом: 9 років драйву з Ocean Plaza!

Цього року ТРЦ Ocean Plaza святкує свій 9-ий День Народження! З цієї нагоди ми не лише приймаємо вітання, а й охоче зробимо подарунки вам – нашим улюбленим гостям.

У жовтні робіть покупки в ТРЦ Ocean Plaza та беріть участь в розіграші драйвових подарунків - електовелосипеду, гіроскутера, електросамокату та СУПЕРПОДАРУНКУ – новенької автівки Mitsubishi Eclipse Cross 2021 року!

Для того, щоб взяти участь у розіграші, необхідно:

1. здійснити покупку на суму від 1500 грн (одним або сукупністю максимум 3 (трьох) чеків , мінімальна сума чеку повинна складати 500,00 гривень) з 01.10 по 30.10 включно;

2. зареєструвати чеки на інформаційній стійці або на сайті онлайн реєстрації (до 17:00 30.10.2021 р.).

У розіграші беруть участь всі чеки з магазинів ТРЦ Ocean Plaza, крім чеків супермаркету «Ашан». Визначення переможця відбудеться 30 жовтня о 20:00 на святковій сцені на 2 поверсі. Щоб отримати приз в разі виграшу вам необхідно бути особисто  присутнім на розіграші  та мати  документ, який засвідчує особу – копію свого паспорта та ідентифікаційного номеру, оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції.

Крім цього, пропонуємо неодмінно взяти участь і у щотижневих розіграшах ТРЦ та виграти один із сучасних транспортних засобів: 

  • 09 жовтня 2021року – приз гіроскутер, 1шт. ;
  • 16 жовтня 2021 року – приз самокат, 1шт. ; 
  • 23 жовтня 2021 року – приз електроскутер 1шт.

Офіційні умови акції за посиланням.

А в додаток до крутезних подарунків 30 жовтня ми приготували цілий океан розваг! Любите драйв та швидкість? Тоді запрошуємо вас до нашої фотозони, де кожен зможе відчути себе учасником перегонів!

Покажіть промоутеру свій чек від покупок на суму від 500 грн. та сміливо беріть участь у шаленому ралі! Заїзд стартує від 4-х учасників, найшвидший та найспритніший з яких отримає на фініші приємний подарунок – іграшковий болід!

Ocean Plaza запрошує всіх відсвяткувати свій День народження. Долучайтеся до святкувань та драйвуйте на шопінг в Ocean Plaza!

Офіційні правила акції.

Поділитися