Зустрічайте в Ocean Plaza новий модний простір BOLERO OCEAN

28 Вересня 2016 — 12 Лютого 2018

Компанія Cult Fashion Group у вересні відкрила BOLERO OCEAN – новий модний простір жіночого одягу та взуття відомих італійських і французьких дизайнерів. Бутік площею 225 кв. м на першому поверсі став гідною прикрасою сузір'я преміальних брендів в Ocean Plaza.
Історія компанії розпочалася в 1994 році з відкриття першого бутика Bolero, де були представлені взуття та аксесуари відомих світових брендів. А в 2003 році було засновано мережу Cult Fashion Group, яка зараз представляє п'ять успішних магазинів сегмента luxury в Києві і Дніпрі.
image004.jpg image005.jpg
У Bolero Ocean будуть представлені найактуальніші торгові марки жіночого взуття та одягу, серед яких такі бренди як AGL, ASH, Kurt Geiger, Chiara Ferragni, Golden Goose, Ikkii, Stuart Weitzman, Vicini, Pollini, Minna Parikka, Sonia by Sonia Rykiel, See by Chloe, Joseph та багато інших.
Дизайн бутика спеціально розроблений для BOLERO OCEAN італійським архітектором Фернандо Моска. Унікальний інтер'єр допоможе відвідувачам нового магазину зануритися в атмосферу краси, стилю та комфорту. А головною перевагою бутика є політика європейських цін і різноманіття представлених брендів.

Поділитися