Сирне королівство в Ocean Plaza

26 Липня 2021 — 9 Серпня 2021
Сирне королівство в Ocean Plaza

16 липня в ТРЦ Ocean Plaza відкрився магазин голландських сирів сімейного типу «Сирне королівство». У ньому представлено більш ніж 100 видів сиру з усієї Європи. Новий магазин площею 30 м2 розташований в прикасовій зоні Ашану на мінус першому поверсі торгового центру.

Місія «Сирного королівства» познайомити гостей з багатою культурою споживання сиру, показати, як це відбувається в Західній Європі. Адже сир - це щось більше, ніж просто шматок молочного продукту. Це частина високої кулінарної культури зі своїми традиціями та історією. «Ми самі відбираємо для вас найсмачніший сир, самі завозимо і самі пригощаємо! Всі сири у нас можна спробувати, щоб обрати для себе найулюбленіший», - коментують в компанії.

У новому магазині особливу увагу буде приділено обслуговуванню. Консультанти зроблять все, щоб прямо з порога гості потрапили в домашню атмосферу. Також вони готові розповісти багато цікавого про різні види сиру, їх історії і легенди, дати інструкції, як поєднувати їх з фірмовим соусом, гірчицею, і, звичайно ж, сухим вином. В «Сирному королівстві» гостей чекає повний спектр сирних аксесуарів і найтепліших почуттів!

Чекаємо на вас в ТРЦ Ocean Plaza на -1 поверсі.
Подивитися на мапі

Поділитися