OYSTERS CAVA BAR – нетиповий устричний бар в Ocean Plaza

9 Липня 2016 — 12 Лютого 2018

У липні в ТРЦ Ocean Plaza відкрився устричний бар OYSTERS CAVA BAR. Любителів морських делікатесів він приємно порадує абсолютно новим форматом, великим вибором делікатесів та доступними цінами.

                                                   

 

З відкриттям OYSTERS CAVA BAR у справжніх гурманів з’явилася унікальна можливість насолодитися незрівнянним смаком устриць у поєднанні з витонченим іспанським ігристим CAVA. Тут також представлений найширший асортимент устриць та великий вибір закусок з морепродуктів, а також більше ніж 17 видів CAVA, котрі задовільнять найвишуканіші смаки.

І це не єдина відмінна риса бару. Заклад створено відданими своїй справі імпортерами, які вважають, що така розкіш має бути доступна кожному. Відсутність посередників дозволяє встановити мінімальну націнку і запропонувати клієнту цілком доступну ціну: бокал каталонського ігристого вина від 38 грн, устриці також від 38 грн.

До якості продукції OYSTERS CAVA BAR також висуває особливі вимоги. Свіжі устриці постачаються у заклад щоденно и зберігаються у спеціальному триметровому акваріумі з 10 окремими секціями, який є вишукано вписаним у оформлення барної стійки.

Заклад розташовується на першому поверсі торгового центру біля акваріуму.


Поділитися