В Ocean Plaza з’явиться салон швейцарських годинників «Шатель»

22 Листопада 2016 — 12 Лютого 2018

banner_82.jpg
Швейцарський годинник – це не тільки точність та надійність, але й статус. З 1 грудня кращі швейцарські годинники стануть ще доступніші українцям, тому що в Ocean Plaza відкриється салон «Шатель» – роздрібний підрозділ компанії «Ультра», яка є ексклюзивним дистриб’ютором таких всесвітньовідомих брендів, як Edox, Oris, Perrelet, Paul Picot, JEANRICHARD, Saint Honore, Vulcain, тощо.

У бутику площею 35 кв. м, який розташується на 1-му поверсі ТРЦ, будуть представлені усі вищеозначені марки, а відбірний асортимент моделей і лінійок охопить широкий діапазон найменувань від середнього цінового діапазону до класу люкс. Таке різноманіття напрямків і стилів колекцій годинників дозволить підібрати підходящу пропозицію на будь-який смак, а зробити кращий вибір допоможуть професійні консультанти.
banner_109.jpg banner_110.jpg
Надійність компанії перевірена часом: вона поставляє швейцарські годинники на ринок України з початку 90-х років. Також має власний сервісний центр, що надає гарантійне та післягарантійне обслуговування представлених брендів. Всі співробітники сервісного центру – досвідчені висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання на кращих годинникових виробництвах Швейцарії.

Новий салон швейцарських годинників «Шатель» в ТРЦ Ocean Plaza стане п’ятим у мережі та другим у Києві. Ціновий діапазон продукції, представленої у бутику, охопить годинники вартістю від 9 000 до 750 000 грн.

Поділитися