В Ocean Plaza відкрився новий магазин GIULIA

18 Серпня 2016 — 12 Лютого 2018
В Ocean Plaza відкрився новий магазин GIULIA

Новий фірмовий магазин колготок, безшовної білизни та панчішно-шкарпеткових виробів українського виробника GIULIA відкрився в ТРЦ Ocean Plaza на -1 поверсі 19 серпня. Його загальна площа складе 46 кв. м.

Бренд GIULIA заснований у 2013 році українською компанією, яка випускає панчішно-шкарпеткові вироби з 2000 року. Виробництво здійснюється за італійськими технологіями на італійському, німецькому, американському, японському та чеському обладнанні з використанням сировини, ниток і матеріалів провідних світових заводів-виробників. Завдяки повному циклу виробництва товари GIULIA коштують на 30-50% дешевше, ніж імпортні аналоги, не уступаючи їм у якості.

Продукцію бренду сьогодні можна придбати не тільки в Україні, а й у Франції, Німеччині, Австрії, Англії, Ірландії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Іспанії, Словенії, країнах СНД. Крім того, GIULIA успішно розвиває власну роздрібну мережу: в активі компанії 25 фірмових магазинів у Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Харкові. До кінця поточного року планується відкриття ще 5 магазинів, а в 2017-му – близько 30 магазинів.

Магазин GIULIA в ТРЦ Ocean Plaza запропонує своїм клієнтам максимальний асортимент продукції компанії: колготи та панчохи, гольфи для маленьких леді, ботфорти, гетри, шкарпетки, підслідники для жінок і чоловіків, безшовну білизну, безшовні боді, футболки, коригуючу білизну, корсетну білизну, купальники, домашній одяг, легінси та інше.
DSC_5844.jpg

Поділитися