Ocean Plaza в TikTok

22 Липня 2021 — 31 Серпня 2021
Ocean Plaza в TikTok

3, 2, 1 стартуємо: Ocean Plaza в TikTok!

Раді повідомити, що з 1 серпня Ocean Plaza заходить до нової діджитал-акваторії – TikTok! Тож відтепер шукай ще більше цікавого й захоплюючого fashion-контенту на нашому офіційному TikTok каналі – @ocean_plaza. Підписуйся вже зараз, щоб не пропустити найважливіше!

А якщо раптом TikTok - твоя рідна стихія, і ти вмієш створювати по-справжньому «вірусний» контент, маємо для тебе чудову новину. 

З 01 по 31 серпня включно:

- знімай власні відео в ТРЦ Ocean Plaza;

- викладай їх на свою сторінку в TikTok;

- тегай нас (@ocean_plaza);

- став хештеги #tiktokoceanplaza #oceanplaza;

- не забудь дати дозвіл на скачування твого відео!*

Найцікавіші ми неодмінно опублікуємо на своїй сторінці TikTok, а після цього ще й  розіграємо 7 подарункових боксів серед ваших відео на нашій сторінці, які зібрали найбільшу кількість лайків.

І це ще не всі сюрпризи! 

07 серпня запрошуємо тебе о 14.00 на мегакруту подію – TikTok Day в Ocean Plaza! Топові TikTok блогери проведуть дружню зустріч зі своїми прихильниками та офіційно презентують TikTok канал ТРЦ Ocean Plaza!

Це ідеальна нагода поставити питання запрошеним тіктокерам, поспілкуватися з ними у невимушеній атмосфері та навіть зробити спільні фото і відео на згадку про зустріч.

Крім того, спеціально для заходу ми створимо декілька міні селфі-кімнат, у яких ти зможеш зняти круті відео для свого TikTok профілю!

Тож запрошуємо тебе 07 серпня долучитися до нової TikTok мандрівки разом з ТРЦ Ocean Plaza!

*Звертаємо увагу (!), що з моменту прийняття участі в заході, ви автоматично даєте свою згоду ТРЦ Ocean Plaza на публікацію власного відео в ТРЦ Ocean Plaza.

Поділитися