Нова колекція білизни Passionata

15 Травня 2019
Нова колекція білизни Passionata

Бренд Passionata кожного сезону відкриває все нові й нові горизонти. Концепція цьогорічної весняно-літньої колекції – життя, мода та краса як вони є. Натхненням стало реальне життя – багатогранне, щедре на можливості та щире серцем. Як справжня жінка!

Літній ранок, велике місто, яке прискорює свій темп щохвилини. Так, ще можна відчути прохолоду і подих солоного вітру, що дме з океану, проте зовсім скоро ці ноти остаточно розчинить у собі спека. Прокидайся, Лос-Анджелес! День під палючим сонцем вже чекає на тебе.

Лінія Georgia випромінює чистоту і невинність: вона, немов світанок, що ледве жевріє. Лаконічність моделей компенсують оригінальні деталі: мікс гладенької мікрофібри та мережива з геометричним візерунком. Комплекти лінії Gloria – жіночні й романтичні. Головною прикрасою білизни та поясів для панчох стало делікатне мереживо із вигадливими вставками, плісированими елементами й невагомими воланами.

Лінія Brooklyn створена для того, аби сповнити кожен ваш день спокусливістю і комфортом. Її головна відмінність у зручних моделях трусиків і бюстгальтерів, увінчаних ніжними мереживними вставками. Лінія Santorini натхненна канонами грецької естетики та культури. Трусики цієї лінії – втілення класики й актуальних модних трендів. 

Лінія Holala створена для особливих випадків. Розкішні мереживні топи і труси-шортики стануть фінальним штрихом вечірнього образу. Особливий шик – комплекти гірчично-жовтого кольору. 

Та не менш спокусливою вийшла білизна Embrasse-Moi. Витончені моделі, тонке мереживо і червоний колір – градус пристрасті чимдуж плине вгору. Лінія FallinLove – це кохання з першого погляду. Поєднання мереживних квітів, сітчастої тканини, імітованої шнурівки та інших елементів оздоблення перетворило цю лінію на бездоганну білизну для романтичного вечора.

Колекція Passionata весна/літо 2019 створена для тих, хто нестримно любить життя. У білизні Passionata так просто бути різною!

Чекаємо вас в Chantal boutique de Paris в ТРЦ Ocean Plaza на 1 поверсі.