Marc Aurel презентує нову колекцію 

5 Вересня 2016 — 12 Лютого 2018

Marc Aurel – мода поза часом. Основна тенденція нового сезону Осінь/Зима 2016-2017 виражена в об'єднанні кардинально протилежних стилів: чим суворіший і формальніший жакет, тим демократичніші  і недбаліші джинси.
Основний тон першої колекції задає колір Таупо, в різних варіаціях і в поєднанні з персиковими відтінками. Свіжість і яскравість додають цікаві незвичайні орнаменти і принти. Спокійну елегантність колекції надають молочні / бежеві і сірі срібні півтони. Акцентний колір - глибокий синій. Він же є з’єднуючою  ниточкою між першою і другою колекцією, яка починається сміливим поєднанням синього з хакі. Наступна тема насичена контрастом червоного і чорного, а завершується колекція соковитим виноградом з морозним сріблястим відтінком.

В наступаючому сезоні Осінь / Зима 2016-17 провідна роль віддана трикотажним виробам. Найвища якість, різна структура, букле, меланж, жаккардовая і ажурна в'язка, об'єм і оптичні ілюзії. Шовкові нитки, муліне, твід - можливості безмежні.
MARCAUREL_PR_AW_2016_OUTFIT_01.jpgMARCAUREL_PR_AW_2016_OUTFIT_07.jpgMARCAUREL_PR_AW_2016_OUTFIT_09.jpg
Верхній одяг також багатий різноманітністю: парки зі штучним хутром, або натуральною вовною, пальто вільного крою і мілітарі, подовжені пальто, пуховики, мембранні куртки, тренчі, плащі.
MARCAUREL_PR_AW_2016_OUTFIT_02.jpgMARCAUREL_PR_AW_2016_OUTFIT_29.jpgMARCAUREL_PR_AW_2016_OUTFIT_27.jpg
Блузи, як і раніше, невід'ємна складова колекції, без якої не обходиться практично жоден образ. Різноманіття деталей: ручна вишивка, мережка, мереживо, брижі, магнітом притягує увагу.
Брюки на будь-який смак: демократичні зручні форми, джинси в будь-яких варіаціях, кюлоти, трубочки, блискучі і потерті поверхні, спортивні бавовняні і на манжетах з сатину. Конічні або укорочені, із заниженою талією або «матнею», що створюють анти стресовий настрій.

MARCAUREL_PR_AW_2016_OUTFIT_47.jpg

Поділитися