Еліт Таксі відтепер і на парковці ТРЦ Ocean Plaza

5 Листопада 2020 — 22 Листопада 2020
Еліт Таксі відтепер і на парковці ТРЦ Ocean Plaza

Компанія «Еліт Таксі» надає гостям і клієнтам ТРЦ «Ocean Plaza» найвищий рівень комфорту та сервісу, а також  зберігає позитивні емоції і після відвідування торгово-розважального центру!

У зв'язку з цим адміністрація ТРЦ «Ocean Plaza» прийняла рішення спільно з «Еліт Таксі» про розміщення автомобілів Служби таксі біля торгово-розважального комплексу. Відтепер  клієнти і гості комплексу можуть в будь-який час скористатися зручними та комфортними автомобілями Еліт Таксі, які цілодобово очікують їх  на виході із головного входу по вулиці Антоновича.

Ми робимо все для вашого комфорту - більше не потрібно шукати водія на парковці та не потрібно чекати, поки служба таксі прийме замовлення. Авторизована точка Еліт Таксі допоможе вам дістатися в потрібне місце швидко і легко! А тарифи вас приємно здивують.

Більше про Еліт Таксі:

Компанія Еліт Таксі надає легальні послуги з перевезення пасажирів на таксі в місті Києві вже більше 22 років. Щодня Служба таксі забезпечує своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування, комфорту та безпеки.

До вибору гостей пропонуються автомобілі в сегменті Стандарт, Бізнес і Преміум класу. Також, для зручності клієнтів, автомобілі обладнані POS-терміналами з безконтактною технологією PayPass. Еліт Таксі піклується про імідж клієнта, тому всі машини мають відповідний вигляд. До роботи залучаються автомобілі японських і європейських автовиробників, не старші 10 років, які додатково і регулярно проходять санітарну обробку відповідно до усіх рекомендацій МОЗ та перевірку внутрішнього і зовнішнього технічного стану згідно з внутрішніми критеріями якості Служби.

Компанія Еліт Таксі визнана кращою в рейтингу безпеки та якості надання послуг таксі за результатами моніторингу Українського інституту аналізу та менеджменту політики серед більш ніж 25 компаній, які брали участь в дослідженні.