Колекція осінь-зима RENE LEZARD

27 Вересня 2016 — 12 Лютого 2018

Paris meets Tokyo. Традиція і новація. 
З'єднання двох таких різних мегаполісів є джерелом ідей для колекції René Lezard осінь-зима 2016. Париж символізує «коріння» бренду, традицію компанії і одночасно модний французький стиль: елегантний, жіночний, самовпевнений. 
Токіо символізує нове, сучасне, незнайоме. Тим самим створюються протилежності, які на диво чудово гармонують один з одним. Золота осінь відкривається високоякісними матеріалами, як шовк, суміш вовни з бавовною, трикотаж з вовни з кашеміром з різноманітними структурами. Структурні поверхні пом'якшуються вишуканими деталями. 
Також зустрічаються елементи моди 60-их. Спідниці, суцільнокроєні відкладні коміри, приталені і вільні силуети, що нагадують кімоно, створюють образ колекції. Ці комбінації відповідають духу часу і створюють в комбінації з високоякісною обробкою і новими матеріалами.
20151024_RENE_LEZARD_NO_06_014FINAL.jpg

PALAIS DE TOKYO
Palais de Tokyo, музей сучасного мистецтва в Парижі, з строкатим входом в різноманітних тонах червоного, служить джерелом натхнення першої теми колекції. Нюанси пудри з яскравим лососевим кольором, глибокий червоний гейші в комбінації з темним антрацитовим і сіро бежевим. Великі, немов випадково намальовані, але все-ж підходящі до загального вигляду, маки з'єднують японське мистецтво з французьким Savoir Vivre. 
Силуети м'які і жіночні: баски, сукні, що підкреслюють фігуру, ремінці по талії. Об'ємні трикотажні вироби, що з'єднують різні кольори і ніжний меринос відмінно доповнять жіночні силуети.
20151024_RENE_LEZARD_NO_02_005FINAL.jpg 20151024_RENE_LEZARD_NO_03_023FINAL.jpg
CALLIGRAPHY
Джерелом натхнення для літньої теми послужили картини художниці Фаб'єн Вердье. Її мистецтво позачасно актуально, містить азіатські елементи. Чорний і сіро-бежевий кольори особливо важливі для другої теми. Світло-блакитний, рожевий і пісочний доповнюють гамму кольорів і створюють гармонійний контраст. Принти, створені широким пензлем і ніжні квіткові принти. Модні структури, жаккарди в бізнес-стилі доповнюються ніжним мереживом. 
20151024_RENE_LEZARD_NO_04_055FINAL.jpg 20151024_RENE_LEZARD_NO_05_066FINAL.jpg 

Колекцію заповнюють брюки "Marlene" і джинсові кюлоти. Особливо високоякісних легкий трикотаж з італійського кашеміру-шовку, трикотаж, що нагадує хутро і стрейч-мохер.

Поділитися