1 листопада в  в Ocean Plaza відкриється Calvin Klein Underwear

28 Вересня 2016 — 12 Лютого 2018

Дизайнерський бренд нижньої білизни Calvin Klein Underwear вже більше 30 років радує споживачів спокусливою і комфортною білизною. Завдяки незмінно високій якості тканин, пошиття, впізнаваному вигляду з характерним логотипом, ця білизна стала культовою у всьому світі.
З 1 листопада продукція Calvin Klein стане доступнішою українцям, тому що в Ocean Plaza відкриється перший в Україні повноцінний концептуальний магазин модного бренду. Його загальна площа складе 40 кв. м, а оформлення буде витримано в класичній стилістиці бренду.
Без имени-1.jpg

Тут буде представлений традиційний асортимент Calvin Klein Underwear: чоловіча і жіноча нижня білизна різних моделей і дизайну, плавки для купання, взуття, сумки, головні убори для пляжу, а також одяг для сну, дому та відпочинку – футболки, штани, шорти, піжами, нічні сорочки та халати.
Популярний бренд заснований легендарним американським дизайнером Кельвіном Кляйном в 1982 році. Сьогодні Calvin Klein Underwear представлений більш ніж 100 монобрендовими магазинами в США, Канаді, Франції, Італії, ОАЕ, Сінгапурі, Японії та інших країнах.

Поділитися