ТРЦ Ocean Plaza визнано найкращим великим ТРЦ України

9/11/2020 — 11/30/2020
ТРЦ Ocean Plaza визнано найкращим великим ТРЦ України

ТРЦ Ocean Plaza визнано найкращим великим ТРЦ України!

Друзі, 10 вересня 2020 року, в рамках IV щорічної церемонії нагородження кращих рітейлерів і девелоперів України – RAU Awards, ТРЦ Ocean Plaza було визнано переможцем конкурсу та відзначено нагородою у номінації «Кращий великий ТРЦ в містах-мільйонниках»!

Загалом у номінації «Кращий великий ТРЦ в містах-мільйонниках», експерти ринку оцінювали торгові центри Києва, Одеси, Харкова, Дніпра та Львова з орендною площею понад 40 000 кв. м.

«Нагорода та визнання ТРЦ Ocean Plaza найкращим серед торгових центрів цього року важлива, як ніколи раніше. Адже навіть надскладний для бізнесу період карантину показав, що ми дотримуємося вірного «курсу» на високі стандарти якості та безпеки. Це дозволяє зберегти та примножити найцінніше – довіру й лояльність орендарів і відвідувачів», – відзначила Дар'я Завадська, комерційний директор ТРЦ Ocean Plaza.

Також колектив керуючої компанії ТРЦ Ocean Plaza - «Kyiv Mall Management» було відзначено особливою премією «Лояльність року», яка свідчить про те, що орендарі ТРЦ високо оцінили підтримку компанії у період карантину. Нагадуємо, що «Kyiv Mall Management» повністю звільнив орендарів ТРЦ Ocean Plaza  від орендних платежів під час локдауну у березні та квітні 2020 р.

За перемогу у конкурсі, організатором якого є Асоціація рітейлерів України,  змагалися  кращі компанії сфери роздрібної торгівлі. Переможців визначили голосуванням Експертної ради, в яку увійшли представники профільних асоціацій, рітейлу, девелопменту, консалтингових і брокерських компаній, і відкритим голосуванням учасників ринку. Повний перелік переможців конкурсу доступний за посиланням.

Share