Нова колекція FROLOV x SOVA

10/05/2020 — 10/25/2020
Нова колекція FROLOV x SOVA

Соціальна відповідальність українських fashion-брендів для БО “100%Життя”: результати колаборацій FROLOV x SOVA  

У січні 2019 року бренди SOVA і FROLOV представили унікальну  колекцію прикрас For Love.  Ця колаборація — приклад нового формату соціальної відповідальності українських  fashion-брендів, які піднімають проблему боротьби зі СНІДом в Україні.

Колекція For Love – результат спільної творчості дизайнера Івана Фролова, ювелірного дому SOVA з БО “100%Життя”. Ми надихалися думками про коханих та найважливіше  –  любов, здоров’я та життя. Головна мета – привернути більше уваги до питань безпечного кохання та  епідемії ВІЛ в Україні.

До першої колекції увійшло 7 унісекс-прикрас, що комбінуються між собою та створюють унікальний маніфест любові.

Прикраси продаються в інтернет-магазинах та усіх корнерах SOVA. Частина прибутку від продажу йде на боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні – закупівлю швидких тест-систем, що дозволяють вчасно діагностувати ВІЛ та розпочати лікування.

Колаборацію презентовано під час зимового UFW-2019. Під час показу колекції протестовано більше 300 гостей події. Шоу FROLOV x SOVA з 100%LIFE 2019 визнано одним з найкращих за думкою  українських та міжнародних fashion-видань.

З моменту старту продажу колекції закуплено більше 1700  тестів.

Бажаючи продовжувати нову традицію соціально-відповідальної української моди, автори колаборації прийняли рішення про розширення модельного ряду колекції.

Через рік після запуску першої колекції, взимку 2020 року була розроблена нова колекція, яка була доповнена кафами, кольє та каблучками. Деякі з прикрас  - трансформери: каблучки можуть стати підвісками, підвіси – сережками.  У колекції знову представлено зображення серця - символу бренду FROLOV. Але цього разу воно об'ємне.

«Соціальна місія колаборації надихнула нас повернутися до співпраці з Іваном Фроловим. Обидві колекції вийшли витонченими та романтичними і чудово поєднуються між собою. І дивлячись на результати нашої колаборації, можна впевнено сказати, що це прикраси, які рятують життя» - розповідає Анна Коваль, директорка з маркетингу і продажів SOVA.

Після запуску продажів другої колекції закуплено ще 700  мультитестів  на 4 інфекції  — ВІЛ, гепатит С, гепатит В, сифіліс.

Додаткові акції з тестування  будуть проведені під час осіннього Європейського тижня тестувань (20-27 листопада 2020 р).

Чекаємо на вас в ТРЦ Ocean Plaza на 1 поверсі.
Подивитися на мапі
Share