Кібертурнір – CYBER OCEAN 2021

9/06/2021 — 9/25/2021
Кібертурнір – CYBER OCEAN 2021

Кібертурнір – CYBER OCEAN 2021

На честь першої річниці офіційного визнання кіберспорту новим видом спорту в Україні, ТРЦ Ocean Plaza разом з партнерами долучається до розвитку цього напряму та запрошує команди гравців і вболівальників взяти участь у першому кібертурнірі ТРЦ – CYBER OCEAN 2021*.
З 20 по 23 вересня найкращі гравці і команди зможуть випробувати свої сили в турнірі з популярної кіберспортивної дисципліни CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive), міні-турнірах 1х1 та змаганнях з FIFA 2021, а також поборотися за призи від партнерів, геймінг-девайси від Алло і загальний призовий фонд 100 000 грн, з яких 50 000 грн – це головний приз для команди-переможця.
Участь у турнірі з CS:GO безоплатна, але потребує обов'язкової попередньої реєстрації кожного учасника й команди у період 09 по 19 вересня на сайті FACEIT. З 17 по 23 вересня зареєстровані учасники отримають повідомлення про старт і порядок відбіркових ігор. 4 команди, які дійдуть до фіналу, зустрінуться на офлайн-турнірі в Ocean Plaza 25 вересня 2021 року.

Перше кіберспортивне свято в ТРЦ не обмежиться лише турніром. Протягом CYBER OCEAN 2021 розваги, подарунки та заняття до душі знайде собі кожний відвідувач!
Переосмислити свій погляд на кіберспорт та надихнутися досягненнями українців на світовій кіберарені допоможуть найвідоміші кіберспортсмени, зустрічі з якими відбудуться в ТРЦ 11 і 18 вересня. А спеціальні інтерактивні ігрові зони**, які працюватимуть у ТРЦ протягом CYBER OCEAN 2021, подарують можливість кожному спробувати себе у найпопулярніших ігрових дисциплінах, весело провести час з друзями і сім’єю, поринути у віртуальну реальність та навіть виграти класний приз. До того ж, щоденно в ігрових зонах будуть розігруватися сертифікати та купони зі знижками в магазини категорії СПОРТ і ТЕХНІКА ТРЦ.
Чекаємо вас на CYBER OCEAN 2021. Бажаємо вам гідних виступів, яскравих перемог, палкого вболівання та незабутнього занурення у кіберспорт з ТРЦ Ocean Plaza!

*Правила турніру та додаткова інформація за посиланням
**Задля безпеки відвідувачів, під час проведення активностей і фіналу турніру в ТРЦ будуть встановлені спеціальні санітарні точки з антисептиком і захисними масками. Дезінфекція ігрових джойстиків, ноутбуків, VR-окулярів та іншої ігрової периферії проводитиметься після кожного учасника.

Офіційні правила.

Share