Свято з нагоди урочистого відкриття ТРЦ Ocean Plaza.

Свято з нагоди урочистого відкриття ТРЦ Ocean Plaza.

Компанія «ТПС Нерухомість», консультант у сфері інвестицій та управління нерухомістю, 7 грудня офіційно відкрила в Києві найбільший торгово-розважальний центр європейського рівня ТРЦ Ocean Plaza площею 165 тис. кв.м.

В урочистій церемонії відкриття нового ТРЦ взяли участь: Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, президент компанії «ТПС Нерухомість» Андрій Дмитрюк, президент «К.А.Н. Девелопмент» Ігор Ніконов, голова ради директорів компанії Ukrainian Development Partners Андрій Іванов.

«Мені дуже приємно бути присутнім на заході, який виходить за рамки столичного масштабу, тому що даний об'єкт можна по праву вважати кращим в Україні. Не зважаючи на те, що торговий центр тільки зараз офіційно відкривається, він вже став найпопулярнішим місцем у Києві. Завдяки цьому проекту було створено 4000 робочих місць, і це грандіозний внесок в економіку Києва », - заявив на відкритті Олександр Попов.

У день відкриття в ТРЦ працювали 85% орендованих площ - це і магазини, і єдиний в Україні цифровий кінозал 4К «Сінема-Сіті». У числі якірних орендарів в Ocean Plaza з'явилися другий в Україні і єдиний у Києві гіпермаркет німецької мережі Real, магазини найбільших російських мереж Ельдорадо і Спортмайстер, а також центр розваг Happylon.

«Свої двері в Ocean Plaza відкрили більше 250 магазинів, при цьому близько 30% площ торгового центру займають нові бренди, вперше представлені в Україні. Завдяки якірним орендарям і провідним брендам проект приречений на успіх. Я переконаний, що ТРЦ стане улюбленим місцем проведення дозвілля, здійснення покупок і отримання позитивних емоцій для киян і гостей столиці », - підкреслив у своєму виступі в рамках прес-конференції Олексій Чіналіев, перший віце-президент ВАТ«ТПС Нерухомість».

На честь відкриття ТРЦ компанія «ТПС нерухомість» організувала для мешканців та гостей міста свято в стилі кругосвітньої подорожі, яке відвідали більше 60 тисяч осіб. Святкова програма тривала з 15 години дня до самої ночі і включала в себе розіграші подарунків, сюрпризи, майстер-класи, аква-шоу, танцювальні флеш-моби, виступи відомих музичних українських колективів. Окрема розважальна програма була передбачена і для найменших відвідувачів торгового центру.

Яскравою подією програми став грандіозний флеш-моб - оригінальне постановочний танцювальний виступ, який додав ще одну «морську» хвилю в святковий настрій. Також особливу увагу глядачів привернув fashion показ наймодніших новинок з колекцій, представлених в Ocean Plaza. В цей день для гостей торгового центру виступали відомі музичні колективи, зірки шоу «Х-Фактор», «Україна має талант», «Танцюють всі».

Могутнім акордом у святковій програмі відкриття став безпрецедентний розіграш на суму в 100 тис. грн - одночасно на 4-х сценах розігрувалися по 25 000 тис. грн.

07 Лис 2012 |  |