Особистий кабінет

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ: НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ПОСЛУГ З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПОШИТТЯ ВІД ARBER!

20 Грудня 2017 — 31 Січня 2018
ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ: НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ПОСЛУГ З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПОШИТТЯ ВІД ARBER!

 З 1 грудня в національній мережі магазинів чоловічого одягу Arber впроваджують нові персональні сервіси й з особливою гордістю презентують послуги індивідуального пошиття Fashion Tailor by Gregory Arber, які доступні вже з 13 грудня у флагманах мережі. З ПОВАГОЮ ДО СПАДЩИНИ МАЙСТЕРНОСТІ.

З ЛЮБОВ’Ю ДО ВАС Бренд індивідуального пошиття носить ім’я преміальної лінії – присвяти засновнику Gregory Arber. В Arber знаються на створенні індивідуальних концептів бездоганного чоловічого стилю з 1990 року. При цьому фірмові магазини бренду сьогодні є майже в кожному великому місті України,а кожен виріб їх колекцій – відображення багаторічної культури кравецької майстерності. Сьогодні в Arber ідуть іще ближче до своїх Клієнтів та відтворюють персональний підхід у масштабах усієї України. Доступно, модно, якісно та зручно. Мета Fashion Tailor by Gregory Arber– створення якісного та модного індивідуального стилю, доступного для українців. До цього часу індивідуальне пошиття, так званий tailoring класичного британського формату made to measure, або MTM, був прерогативою бутиків локальних ринків преміум-сегмента. Але саме МТМ-формат дозволяє створити, наприклад, ідеальний чоловічий костюм за 3-4 тижні. Чоловіки, які цінують час та гроші, будуть приємно здивовані. Це набуває особливого значення, коли ви не тільки замовляєте стиль для довершеного персонального образу або прагнете врахування індивідуальних потреб фігури, а й плануєте видатну подію.
 ДУЖЕ ВИГІДНІ ЦІНОВІ ПРОПОЗИЦІЇ НА НОВІ СЕРВІСИ Ціна на готовий костюм, створений персонально для вас, варіюється від 5 999 грн до 11 999 грн і залежить від колекцій тканин та ваших індивідуальних потреб. Така цінова пропозиція дуже вигідна з огляду на те, що базові готові костюми стандартних розмірів,пошиті без урахування персональних особливостей або побажань, які продаються в нашій країні, тільки стартують з такого діапазону. Fashion Tailor by Gregory Arber надає повний перелік послуг брендового індивідуального пошиття за ту ж саму ціну. У процесі створення індивідуального іміджу у Fashion Tailor by Gregory Arber ви маєте змогу обирати з декількох принципово різних пропозицій тканини: базових колекцій практичних та зносостійких тканин Arber, колекцій благородних тканин з додаванням шерсті Gregory Arber або з колекцій легенди італійської якості Vitale Barberis Canonico, які створюють тканини з 1663 року.

 УСЕ, ЩОБ ВИГЛЯДАТИ БЕЗДОГАННО, НА ТЕРИТОРІЇ ОДНОГО УЛЮБЛЕНОГО МАГАЗИНУ Arber – це улюблена національна мережа чоловічого одягу великої аудиторії українців. Тут вирішили зробити свої супровідні послуги доступними для всіх. Вигода цінової пропозиції стосується також і інших сервісів: ательє та хімчистка здивують своїми лояльними умовами і в першу чергу тим, що необов’язково здавати для догляду одяг, придбаний тільки в мережі Arber, – тут зекономлять ваш час та гроші за будь-яких умов. Комплекс сервісів Arber створений для того, щоб в одному місці – на території улюбленого фірмового магазину – ви могли отримати весь спектр послуг зі створення бездоганного іміджу. Послуга Fashion Tailor by Gregory Arber доступна у флагманах мережі: магазинах Arber у Києві в OCEANPLAZA та на Хрещатику, 13, в Одесі у флагманському магазині по вулиці Грецькій, 26/28. Триває розвиток мережі надання послуг. Сьогодні в мережі Arber уже надають послуги ательє по всій Україні, хімчистки працюють у десяти магазинах Києва та трьох магазинах Одеси,послуги доставки та примірки нових колекцій доступні в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та Львові.

Актуальні адреси можна знайти на нашому сайті ARBER.UA у розділі «Послуги» або дізнатися за телефоном: +38 (044) 333 44 43. Невдовзі стартує оренда комплексного стилю! Запрошуємо відвідати наші магазини та випробувати першими нові унікальні пропозиції. Fashion Tailor by Gregory Arber – індивідуальний стиль за традиціями кравецької майстерності з 1990 року.
Створи свій досконалий костюм!

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×