Особистий кабінет

Відвідувачі Ocean Plaza в цілковитій безпеці

27 Березня 2018

У зв'язку з подією в торговому центрі в місті Кемерово, керуюча компанія ТРЦ Ocean Plaza повідомляє про всебічні заходи протипожежної безпеки, постійно діючі в даному об'єкті.

Перш за все нам вкрай важливо, щоб відвідувачі і персонал ТРЦ були в безпеці. Тому ми довіряємо проектування систем безпеки і подальший моніторинг дотримання правил ПБ фахівцям. У ТРЦ Ocean Plaza дотримані всі норми, правила і вимоги чинного законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Будівля обладнана сучасними системами протипожежного захисту: водяного і газового пожежогасіння, пожежної сигналізації, протидимного захисту та оповіщення людей про пожежу. Управління ними ведеться з центрального пункту управління систем протипожежного захисту. Кожен відвідувач ТРЦ може самостійно побачити всі зовнішні ознаки систем протипожежного захисту, встановлені в торговому центрі: сертифіковані засоби виявлення і гасіння пожеж, звукові динаміки системи оповіщення, світлові покажчики, що показують напрямки руху відвідувачів на евакуаційні виходи.

На всіх поверхах торгового центру, в місцях, які ведуть на евакуаційні сходи, вивішені плани евакуації. Всі ці елементи є і знаходяться у вільному доступі. Постійно в робочому стані знаходяться і всі виходи з кінотеатру через ТРЦ, які контролюються службою безпеки торгового центру.
У ТРЦ постійно проводиться комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки відвідувачів і персоналу торгового центру:

- технічне обслуговування та комплексні випробування усіх систем протипожежного захисту за розробленим алгоритмом;
- систематичні тренування служб об'єкту при виникненні надзвичайної ситуації із залученням аварійно-рятувальних служб ГСЧС;
- ведеться постійний контроль стану вогнегасників та обладнання;
- контролюється недопущення захаращення шляхів евакуації;
- обслуговуючий персонал отримує знання теорії по ПБ та практичні навички використання засобів протипожежного захисту.
До зустрічі в Ocean Plaza, у нас ви можете почувати себе в безпеці.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×