Особистий кабінет

В Ocean Plaza відкриється магазин O bag

17 Серпня 2017 — 12 Лютого 2018
IMG_3565.JPG Копия IMG_9044.JPG

Незрівняна Коко Шанель колись сказала: «Аксесуарів багато не буває». З нею згодні практично всі жінки, які бажаючи завжди виглядати молодо і стильно, приділяють особливу увагу деталям свого образу. Для цього існують різні інструменти, серед яких одне з провідних місць займають вміло підібрані аксесуари. І в кінці серпня відвідувачі самого популярно ТРЦ України  Ocean Plaza мають унікальну можливість створити свої власні аксесуари в бутику O bag однойменного італійського бренду.

Новий магазин бренду, який вже полюбився в усьому світі, відкриється на другому поверсі торгівельного центру і представить українським поціновувачам моди і смаку сумки-конструктори, годинники, окуляри, браслети і навіть літні шльопанці, створені за унікальної концепції MIX and MATCH - міксуй та поєднуй. Завдяки неабиякій технології комбінаторності, розробленої італійськими дизайнерами, відвідувачі магазину мають можливість зібрати під себе унікальний аксесуар, в будь-який час підбираючи до нього додаткові аксесуари.
Фото 13.04.17, 10 00 42 копия.jpg Фото 20.04.17, 10 17 06 копия.jpg
«O bag - це коли все складається», - пояснює виняткові особливості трансформації продукції Ксенія Павлова, генеральний директор і співвласниця компанії Mix and Match Group, офіційного і ексклюзивного представника бренду O bag на території України. - Адже компанія O bag створила революцію в світі аксесуарів, подарувавши кожній дівчині і жінці можливість самій збирати майбутній аксесуар по частинах, оскільки головною особливістю продукції бренду є те, що кожна модель - це конструктор. Звідси і буква О в назві моделей аксесуарів, що означає: One, Own, Original. Завдяки різноманітності елементів конструктора, а також широкій колірній гамі в кожній моделі O bag можна створити до 14000 унікальних комбінацій », - підкреслює вона.
Фото 01.06.17, 11 54 33.jpg Фото 01.06.17, 11 57 04.jpg
За словами Ксенії Павлової, в даний момент в Італії успішно працюють 228 магазина даного бренду і ще 192 відкрито в інших країнах по всьому світу. В Україні продукція під торгівельною маркою O bag спочатку реалізовувалася за допомогою e-commerce, а вже потім, підготувавши аудиторію до нового бренду, офіційний представник італійського бренду почав відкривати фірмові магазини. O bag в ТРЦ Ocean Plaza стане четвертим магазином мережі, яка до кінця року планує розширити свою присутність в Україні до 7 офф-лайн точок продажів. «Наша позиція - відкривати магазини тільки в найкращих торгівельних центрах України. А ТРЦ Ocean Plaza, безумовно, вже багато років показує своє лідерство, тому наш вибір очевидний. Слідом за цим ми плануємо відкриття магазину в Одесі і ще двох у Харкові. Але на Київ у нас особливі плани, і вони стосуються не тільки роботи з ТЦ ", - поділилася керівник. За її словами у всіх магазинів мережі існує єдиний стиль і дизайн, виражений в натуральному дереві, білих ламінованих поверхнях і простоті ліній. Все підпорядковується єдиної мети - поставити в фокус уваги продукцію бренду і створити комфортну атмосферу, адже в магазині O bag клієнти в середньому проводять від 20 до 40 хвилин, збираючи сумку або годинник своєї мрії.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×