Особистий кабінет

Урочисте відкриття магазину дитячих товарів Original Marines

10 Вересня 2019 — 30 Вересня 2019
Урочисте відкриття магазину дитячих товарів Original Marines

Магазин для юних «моряків» і «морячок» – Original Marines в ТРЦ Ocean Plaza.

На початку вересня в ТРЦ Ocean Plaza урочисто відкрився магазин італійського бренду Original Marines. Новий бутик площею 80 м2 розмістився на другому поверсі торгового центру. Бренд Original Marines спеціалізується на виробництві та дистрибуції повсякденного й спортивного одягу, аксесуарів, взуття для дітей і підлітків. 

Компанія почала вести свою діяльність в Італії з 1983 року. Вона почала з виробництва простих білих футболок в стилі справжніх морських піхотинців. Згодом Original Marines переорієнтувався і через 10 років відкрили перший магазин повсякденного одягу під колишньою «морською» назвою. Асортимент нового магазину складається з одягу для дівчаток і хлопчиків до 12 років, а також підлітків до 16 років. 

Сьогодні бренд Original Marines представлений в більшості країн світу: близько 720 магазинів, із них – 112 за межами Італії. Наразі колекції Original Marines – це не розкіш для обраних, а реальність для більшості. Відвідування Original Marines стане приємною можливістю для батьків поповнити дитячий гардероб базовим і стильним асортиментом з урахуванням кращого співвідношення ціни та якості. Магазин в ТРЦ Ocean Plaza став восьмим в Україні.

Будемо раді бачити вас у ТРЦ Ocean Plaza в магазині Original Marines на другому поверсі.

Подивитися на мапі

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×