Особистий кабінет

CЛУГА НАРОДУ 2 ТА КВАРТАЛ 95 ВИХОДЯТЬ В ЛЮДИ

16 Грудня 2016 — 9 Лютого 2018
Безымянный.jpg

Вже цих вихідних, 17 та 18 грудня, у ТРЦ «Ocean Plaza» відбудуться акції, присвячені новій комедії від студії «Квартал 95» - фільму «Слуга народу 2».
Протягом дня у суботу та неділю – с 13.00 до 17.00  - серед гостей ТРЦ щогодини відбуватиметься розіграш призів та сувенірів від студії «Квартал 95» з автографами зірок студії та акторів фільму, а також – квитків на всеукраїнську  прем’єру фільму, яка вже у понеділок 19 грудня проходитиме у кінотеатрі «Сінема Сіті». Ви можете стати першими глядачами цієї довгоочікуваної комедії «Кварталу 95», адже квитки вже у продажу.
З 15.00 до 16.00 у суботу та неділю відбудеться творча зустріч та автограф-сесія з популярними акторами, які зіграли у фільмі «Слуга народу 2» - народними улюбленцями Євгеном Кошовим, Степаном Казаніним та Анастасією Чепелюк. Ви матимете унікальну можливість послухати їхні розповіді про зйомки нового фільму та популярного серіалу «Слуга народу».

Ведучі акції – популярні діджеї Радіо «П’ятниця» Микола Мороз (в суботу) та Альона Панова (неділя). Вони розкажуть всі таємниці  зі знімального майданчика «Слуги народу 2», проведуть інтерв’ю з акторами та розіграш призів.
Крім того, протягом двох днів працюватиме спеціальна фотозона, де кожен з бажаючих, може  відчути себе Президентом Василем Голобородько на символічному велосипеді з булавою, та стати головним героєм постеру фільму, зробивши фото на згадку. 

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×