Колекція PER UNA Fall-Winter 2019-2020

25 Жовтня 2019 — 24 Січня 2020
Колекція PER UNA Fall-Winter 2019-2020

Нова естетика саб-бренду Marks & Spencer


Найвідоміший саб-бренд британської марки Marks & Spencer Per Una в новому сезоні значно оновився. Трансформації торкнулися вибору тканин, дизайну, деталей обробки та аксесуарів.

Вишукані принти стали головним акцентом нової колекції і бездоганно доповнили один одного. Приміром, картаті вовняні пальта в поєднанні із сукнями та спідницями з флористичними мотивами – яскраве втілення сучасної естетики.Традиційно, в основу стилю Per Una закладені стримані кольори: насичені відтінки синього, зеленого, шоколадного, які  водночас пом'якшені ніжним бузковим і пастельними тонами.

Комфортний трикотаж і суперм'який денім представлені в колекції вільними та лаконічними моделями. Розкішний оксамит і шовковистий купро пропонують стильні рішення для повсякденних образів.


У колекції переважають універсальні речі, які відмінно підходять як для осінніх буднів, так і для новорічних вечірок. Джинси, светри і блейзери стануть ідеальними для офісу, а елегантні сукні, спідниці та блузи чудово виглядатимуть під час свят. Доповнені аксесуарами, денні образи легко перетворюються на вечірні.

Дизайнери створили по-справжньому ніжну, квіткову, жіночну колекцію. Оновлена колекція Per Una дозволяє створити стиль з акцентом на індивідуальність і витонченість.