Магазин GUESS в ТРЦ Ocean Plaza розширився

16 Липня 2019
Магазин GUESS в ТРЦ Ocean Plaza розширився

Збільшення площі магазинів - закономірний процес для успішних брендів. В результаті чого відбувається кількісні і якісні зміни торговельної площі. Тому відомі компанії часто використовують можливості розширення своїх магазинів. Наприклад, вже в липні магазин американської ТМ одягу, взуття та аксесуарів - Guess в ТРЦ Ocean Plaza відкриється на першому поверсі торгового центру в розширеному форматі площею 325 м2.

Компанія Ultragroup - офіційний представник ТМ Guess в Україні, з року в рік збільшує мережу і площу своїх магазинів. І в цьому році було прийнято рішення змінити локацію магазину Guess ТРЦ Ocean Plaza для розширення його площі. Оновлений бутик відомого бренду відкрито в новій концепції, розробниками якої є головний офіс бренду - Guess Main Office. Основними особливостями нового дизайну є - світлі просторі магазини в білих тонах. Завдяки розширенню, відвідувачі торгового центру зможуть гідно оцінити асортимент нової колекції бренду Guess.

Згідно з даними компанії Ultragroup, сьогодні в Києві успішно працює 5 магазинів GUESS. А до кінця цього року в столиці України буде відкрито ще 2 бутика даної торгової марки.