Особистий кабінет

Магазин Betty Barclay в ТРЦ Ocean Plaza провів реконцепцію

4 Вересня 2018 — 18 Вересня 2018

Навесні 2015 року в ТРЦ Ocean Plaza відкрився флагманський магазин одного з найпопулярніших брендів європейської моди - Betty Barclay. Договір оренди був підписаний за сприяння компанії UTG. І, так як в фешн-світі, де постійно змінюються тенденції і бренду потрібно вміти утримувати увагу, після півроку роботи було прийнято рішення повністю оновити концепцію магазину.

“Світ прагне простоти і легкості, йде ущільнення мегаполісів, простір стає компактнішим, завдяки чому потрібні багатофункціональні, інтер'єрні рішення і трансформації. Так і бренд Betty Barclay прагне тримати руку на пульсі”, - пояснив причини оновлень директор з продажу Betty Barclay, Дмитро Труба. За його словами, в новому концепті «червоною лінією» проходить еко-стиль і компактність, які створюють свою неповторну атмосферу, щоб буквально «рятувати» жителів великих міст від напруги і негативу, викликаних прискореним ритмом життя. У руслі чого, акцент в інтер'єрі зроблений на еко-матеріалах, натуральних спокійних відтінках, легкості і мінімалізмі. “Нічого не повинно відволікати покупця від основного ходу його візиту - зробити покупку і обов'язково прийти ще раз», - асортимент він.

Так само, за словами керівника, найближчим часом заплановано відкриття ще 2 магазини Betty Barclay на території України.


Чекаємо вас у фірмовому бутіку Betty Barclay на другому поверсі ТРЦ Ocean Plaza.

Дивіться на мапі.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×