Особистий кабінет

Істина & Вино» пізнається в ТРЦ Ocean Plaza

7 Жовтня 2019 — 31 Жовтня 2019
Істина & Вино» пізнається в ТРЦ Ocean Plaza

Сьогодні в найпопулярнішому торговому центрі столиці - Ocean Plaza відкриється простір, що об'єднує всіх любителів і поціновувачів вина - «Істина & Вино». Новий винний бар розміститься на першому поверсі ТРЦ на площі 155 м².

За даними оператора, унікальність «Істина & Вино» полягає в його форматі — це майданчик для професійних винних дегустацій і презентацій, де всім охочим допоможуть знайти «саме те вино».

«Наш девіз — вино об'єднує! Саме тому винна культура виходить за межі ресторанів і захоплює все більше сучасних і активних людей. «Істина & Вино» - відмінний вибір для романтичного побачення, дружніх посиденьок або аперитиву перед вечерею. Тут стежать за модними винними й гастрономічними тенденціями, не навантажуючи лаконічну концепцію бару. Сюди зручно заскочити в джинсах і випити келих вина або зустрітися з подругою. У будь-якому випадку, хороший сервіс, смачні закуски та вино вкажуть потрібний вектор розвитку для вечора”, - відзначають в компанії.

У новому барі кожен відвідувач знайде напій на свій смак. Наприклад, широкий вибір порадує як любителів класичних і популярних вин, так і поціновувачів унікальних екземплярів з власної ексклюзивної колекції «Істина & Вино». Як наслідок, винна карта орієнтована, як на знавців і справжніх прихильників вина, так і на початківців-гурманів виноробства. До неї входить близько 180 найменувань вин, більшість з яких можна замовити по келихах, що дає можливість провести «вояж» смаку країнами Старого і Нового Світу. Крім винної різноманітності в «Істина & Вино» створено зрозуміле і гастрономічне меню, яке добре поєднується із запропонованим асортиментом вин. Воно складається з закусок та авторських страв для тих, хто закоханий в гастрономію і вино.

Тим самим, згідно з концепцією винного бару, він є ідеальним майданчиком для професійних винних дегустацій і презентацій, майстер-класів винної майстерності. Щомісяця на цьому майданчику будуть проводитися ексклюзивні заходи від гуру й майстрів винної справи.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×