Особистий кабінет

SMART KIDS DAY В OCEAN PLAZA

30 Серпня 2017

                                                     SmartKId 1200 x 1000.jpg

2-го вересня в Ocean Plaza відбудеться Smart Kids Day – захід, де найактивніші та найрозумніші дітки зможуть проявити себе в різних активностях, з головою поринути у популярні професії, взяти участь у цікавій вікторині та багаточисленних конкурсах.

Цієї суботи столичний ТРЦ буде «захоплено» представниками нового покоління: SMART KIDS DAY збере в Ocean Plaza найдопитливіших та цілеспрямованих, впевнених у собі дітей, яким не терпиться вирости та показати дорослим «як треба».

SMART KIDS DAY подарує діткам можливість отримати досвід, якого не дає школа – вони зможуть на практиці відчути себе представниками таких популярних, актуальних та затребуваних у всьому світі професій, як: вчений, програміст, лікар, інженер, кондитер, модель та багатьох інших.

На найсміливіших чекає цікава вікторина SMART KIDS SHOW. Ви готові пограти у «Найрозумніший» прямо в Ocean Plaza? А щоб ніяких сумнівів у вашій «крутизні» не залишалося, можна буде відчути себе обличчям журналу «Ocean Plaza Smart Kids» - у цьому вам допоможе відповідна фотозона.

Відпочивати від напруженої мозкової діяльності будемо за допомогою яскравих виступів вокальних і танцювальних колективів, а також активних конкурсів від ведучих.

Розваги будуть проходити з 14:00 до 19:00 – не пропустіть SMART KIDS DAY в Ocean Plaza!

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×