Особистий кабінет

Магазин TWINSET відкривається в ТРЦ Ocean Plaza 

20 Квітня 2017 — 12 Лютого 2018

Бутік відомого італійського бренду TWINSET Simona Barbieri відчинить свої двері на першому поверсі найпопулярнішого столичного ТРЦ Ocean Plaza. Новий магазин площею близько 120 кв.м. припаде до смаку всім представницям прекрасної статі, які віддають перевагу романтичному і жіночного стилю в одязі.
Twinset 2.jpg Twinset 1.jpeg
За словами представника магазину TWINSET, «Ocean Plaza» один з найбільших торгівельних  центрів в Україні, концепція якого відповідає вимогам бренду. На сьогоднішній день це найбільш відвідуваний ТРЦ в Києві, в якому можна поєднати продуктивний, якісний шопінг з дозвіллям. Тому, було прийнято рішення відкрити просторий магазин в складі даного молу. Як і у всіх магазинів цього бренду, дизайн буде виконаний в світлих, теплих тонах зі своїми фірмовими люстрами і зоною відпочинку для покупців ».

Вперше бренд TWINSET Simona Barbieri з'явився на італійському ринку в 1987 і своїм створенням зобов'язаний креативному таланту Сімони Барбієрі (Simona Barbieri) і підприємницьким здібностям Тициано Сгарбі (Tiziano Sgarbi). Їх спільна робота швидко перетворила TWINSET в один з найвідоміших в світі брендів одягу. Симона Барбієрі створює елегантні колекції на основі власного бачення моди. Це не розрізнені предмети одягу. У TWINSET можна одягнутися з ніг до голови - бренд пропонує також взуття, пальто і аксесуари. Ніжний трикотаж, елегантне взуття, прекрасні сумочки дозволяють створювати кожен раз новий образ.

Шанувальниці TWINSET живуть в 15 країнах світу, і їх кількість неухильно зростає, залучаючи до своїх лав все більше прихильниць класичної італійської чуттєвості. Новий магазин стане третім в Україні, однак, за інформацією представника бренду, найближчим часом ще відкриються бутики TWINSET Simona Barbieri в Одесі та Харкові.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×