Особистий кабінет

Магазин англійської ТМ AllSaints відкриється в ТРЦ Ocean Plaza

1 Лютого 2018 — 27 Лютого 2018

В березні поточного року в ТРЦ Ocean Plaza відкриється перший в Україні монобрендовий магазин відомого англійського бренду AllSaints. Новий магазин площею 150 кв.м. буде відкрито за сприянням компанії UTG і буде розміщено на першому поверсі торгівельно-розважального центру Ocean Plaza.

AllSaints – глобальний, сучасний діджитал бренд, заснований в 1994 р. в Лондоні. Названа марка на честь одного з найкрасивіших передмість Лондона з замками і соборами у вікторіанському стилі, - містечка AllSaints. Тому і сам бренд збудовано на основі істинно англійських «модних правил» – строгості і максимальній лаконічності. Проте, звична англійська манірність в колекціях AllSaints неймовірним чином перетворюється в стилістику справжніх лондонських денді і леді.

Бренд створює повні колекції жіночого та чоловічого одягу, взуття і аксесуарів. Колекції AllSaints представлені по всій Європі, в Північній і Латинській Америці, Азії і на Близькому Сході, в більш ніж 240 магазинах, що працюють безпосередньо, а також через партнерів по франшизі, в мультибрендових магазинах та аутлетах. Відтепер відвідувачі торгового центру Ocean Plaza можуть ознайомитися з чоловічим і жіночим гардеробом від AllSaints!

"У фірмових байкерських куртках, трикотажних виробах,  преміальних базових моделях, і так само в колекції ready-to-wear  – скрізь відчувається вплив англійського світовідчуття", - коментують особливості нового бренду в компанії "ТРАНС УКРАЇНА ІНТЕРСПОРТ" - ексклюзивного представника бренду в Україні.

Дизайн нового бутіка буде виконаний в сучасному індустріальному стилі з використанням вінтажних елементів, дерева, важкого металу, бетонних панелей і стель відкритого типу.Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×