Особистий кабінет

Розіграш подорожі до Голландії на фестиваль квітів!

27 Лютого 2018 — 3 Березня 2018

Розіграш подорожі до Голландії на фестиваль квітів!

Третього березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в ТРЦ Ocean Plaza буде проведено неймовірний розіграш, для якого необхідно: 
1. Здійснити покупку 3 березня в період з 10:00 до 19:30 в ТРЦ «Ocean Plaza» на суму від 1000 грн (одним або максимум двома чеками). 
2. Зробити фото біля фотозони «Місто весни МЕТРОПОЛІС» (1-й поверх біля устричного бару).
3. Заповнити анкету на стійці реєстрації (1-й поверх, біля інфостійки), пред’явити чеки та фото. 
4. Бути особисто присутнім під час розіграшу, який відбудеться 3 березня о 19:30 на головній сцені на 2-му поверсі. Мати при собі паспорт.
5. Вірити в удачу і можливо саме вам пощастить!

*ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВІЙ АКЦІЇ

«Жіночий день»

(далі – «Офіційні умови» або «Правила»)

Акція проводиться у відповідності з умовами даних Правил (Офіційних умов).

Виконавець/Замовник не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.

1. Замовник та Виконавець Акції

1.1. Замовником рекламно-маркетингової Акції «Ніч знижок в Оушен Плаза» (надалі – «Акція») виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційний союз «Либідь», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 176.

1.2. Виконавцем Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «АРТ ОФ МАЙС», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/7, оф. 708.

2. Основні положення Акції

2.1. Брати участь в Акції можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє - та правоздатність) (надалі – Потенційні учасники Акції). Потенційні учасники Акції можуть стати учасниками Акції за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені в розділі 4 цих Правил з урахуванням п.2.2. цих Правил.

2.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1)   особи, яким на момент проведення Акції не виповнилося 18 років;

2)   особи, які не виконали умов цих Правил;

3)   нерезиденти України;

4)   власники та працівники Виконавця та Замовника або представники орендарів ТРЦ «Оушен Плаза» (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ «Оушен Плаза»), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та обслуговування ТРЦ «Оушен Плаза», в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.

Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Виконавця Акції, Замовника Акції, орендарів ТРЦ «Оушен Плаза».

5)   будь-які юридичні особи.

2.3. Акція проводиться на території ТРЦ «Оушен Плаза», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 176 (далі – ТРЦ) і триватиме з 12:00 до 19:30 03 березня 2018 року (надалі – «Період проведення Акції»).

3. Продукція, що бере участь в Акції

3.1. В Акції бере участь продукція усіх орендарів ТРЦ «Оушен Плаза» (надалі – «Товари»), крім Товарів, що реалізуються на території гіпермаркету «Ашан».

4. Умови та порядок участі в Акції

4.1. Для набуття статусу Учасника Акції необхідно:

4.1.1. В період проведення Акції здійснити 1 (одну) або більше транзакцій, але не більше 2 (двох) транзакцій з оплати Товарів в будь-яких магазинах, що знаходяться на території ТРЦ (крім гіпермаркету «Ашан»), на загальну суму від 1000,00 грн. (однієї тисячі гривень 00 копійок), тобто здійснити покупку товарів не більше, ніж 2 (двома) чеками на загальну суму від 1000,00 грн. (однієї тисячі гривень 00 копійок), що має бути обов’язково підтверджено наявністю розрахункових документів (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків);

4.1.2. зробити фото на фотозоні «Місто весни МЕТРОПОЛІС», яка знаходиться на 1му поверсі, біля «Oysters bar» (Устричний бар), пред’явити фото біля інфо-стійки на 1-му поверсі ТРЦ, яке було моментально отримане на фотозоні (З логотипом ЖК Метрополіс) і опубліковане на сторінці Фейсбук або Інстаграм з хэштег #Містовесни Метрополіс.

4.1.2. пред’явити та зареєструвати розрахунковий документ/розрахункові документи (фіскальні або товарні, належно оформлені чеки), що підтверджують здійснення покупки, яка відповідає умовам Акції, біля інфо-стійки (1-й поверх, центральна вхідна група ТРЦ).

До участі в Акції допускаються лише розрахункові документи (чеки) учасника Акції з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та Картки, що підтверджують реєстрацію в Акції, заповнені згідно умов цих Правил.

Не відповідають умовам Акції наступні розрахункові документи (фіскальні або товарні чеки):

-      які було отримано під час покупок, що були здійснені до 12 годин 00 хвилин та після 19 годин 30 хвилин 3 березня 2018 року;

-      неналежним чином оформлені;

4.1.3.   отримати та заповнити персональну реєстраційну анкету учасника Акції, що містить особисту інформацію учасника - П.І.Б., контактний телефон, тощо (надалі – «Картка»).

Після того, як Картку буде заповнено учасником Акції відповідно до даних Правил, учасник Акції отримує право на участь у розіграші Призів Акції. Реєстрація закінчується о 19:30 03 березня 2018 року.

УВАГА! Один Учасник має можливість зареєструватися необмежену кількість разів для участі в Акції для отримання Призів Акції/Головного Призу, зазначених в п.5.1. Правил, протягом всього періоду проведення Акції, за умови виконання всіх умов цих Правил.

4.2. Усі Картки, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Призів Акції.

4.3. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

4.4. Учасники Акції, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Виконавцю Акції інформацію (включаючи особисту), визначену Виконавцем Акції як необхідну для отримання відповідного Призу Акції.

4.5. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від належного виконання цих Правил (у т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або отримання  Призів Акції тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця Акції та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

4.6. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони заповнювали Картки для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ  протягом періоду проведення Акції.

4.7. Виконавець Акції має право вимагати в Учасника Акції пред'явити оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони заповнювали Картки для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ, в будь-який момент на свій розсуд.

5. Подарунковий фонд Акції

5.1   Головними Подарунками Акції є:

5.1.1. Сертифікат на подорож на двох до Голандії на фестиваль квітів (21-22 квітня 2018 року), що включає в себе авіаквитки в економ клас по маршруту Київ-Амстердам-Київ, проживання в готелі дві доби, вхідні квитки на фестиваль квітів.

5.2. Подарунковий фонд Акції обмежений і складає кількість, зазначену в 5.1. цих Правил. Подарунки Акції призначені для особистого використання Учасниками Акції і не можуть мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення.

5.3. Замовник Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Подарунковий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Подарунки, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявних Подарунків Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Замовник Акції повідомляє про них в порядку, передбаченому в пп.7.1. цих Правил.

5.4. Замовник Акції та/або залучені ним треті особи забезпечують передачу/вручення Подарунків Акції Переможцям Акції. Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Подарунків Акції забезпечується Замовником відповідно до вимог законодавства України.

5.5. Подарунки Акції можуть бути отримані Переможцями Акції, тільки на умовах, визначених у цих Правилах.

5.6. Зовнішній вигляд і зміст Подарунків Акції/Головних Подарунків можуть відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах Акції, а також не відповідати сподіванням Учасників Акції.

5.7. Переможець Акції може отримати відповідний Подарунок Акції лише один раз в межах відповідного розіграшу Подарунків Акції, зазначеного в п.6 цих Правил.

6. Проведення розіграшу Головних Подарунків.

6.1. Розіграш Головних Подарунків відбувається о 19:30 03 березня 2018 року за адресою, зазначеною у п. 2.3. Правил, на головній сцені ТРЦ «Оушен Плаза» (2-й поверх центральної вхідної групи).

6.2. Визначення переможців Акції, які зможуть отримати Головні Подарунків (надалі – Головні переможці), буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Карток учасників, що приймають участь в Акції.

6.3. Головні переможці будуть повідомлені про перемогу в Акції одразу в місці розіграшу. Присутність Головних переможців в місці розіграшу Головних Подарунків є обов’язковою умовою для отримання Головних Подарунків. Якщо вони відсутні у вказаний час в місці розіграшу Головних Подарунків за адресою, зазначеною у пункті 2.3. Правил, або вони не мають можливості/бажання отримати Головні призи, вони втрачають своє право на отримання Головних Подарунків.

6.4. Головні переможці пред’являють оригінал документа з  фотокарткою, що засвічує його особу, а саме – паспорт, в місці розіграшу Головних Подарунків.

Також Головний переможець надає Виконавцю оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником  Акції всіх умов Акції.

6.5. Головні переможці Акції матимуть можливість отримати Головні Подарунки після перевірки Виконавцем оригіналу розрахункового документу (чеку), зазначеного кожним Головним переможцем при реєстрації в Акції, а також за умови надання копії паспорту, у місці проведення розіграшу після проведення розіграшу (за умови відсутності заяви Головного переможця про повернення якісного Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення Головного переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів») та підписання заяви-підтвердження про отримання Головного Призу та згоди на обробку персональних даних, зазначених в п.6.13. Правил. У випадку подання Головним переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за фіскальним чеком, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України та розірвання  при цьому договору купівлі-продажу, Головний переможець втрачає право на отримання Головного Подарунку.

6.6. Головні Подарунки поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту не допускається.

6.7. З моменту отримання Головних Подарунків, Замовник та Виконавець не несуть відповідальності за випадкове знищення чи пошкодження Головних Подарунків.

6.8. Результати визначення Головних Переможців, які отримають Головні Подарунки після отримання ними Головних Подарунків, вважатимуться остаточними та не підлягають оскарженню.

6.9. Замовник/ Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Головних Подарунків, Замовник/ Виконавець  не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Головними переможцями прав на одержання Головних Подарунків. Замовник/ Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

6.10. Замовник/Виконавець не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця.

6.11. Замовник/Виконавець не відповідає за будь-які витрати Головних переможців, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Головних  Подарунків

6.12. Замовник/ Виконавець має право:

-  відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;

-  відмовити у видачі Головних Подарунків Головним переможцям, які не виконали умови, необхідні для отримання таких  Головних  Подарунків згідно цих Правил.

6.13.    Замовник/Виконавець не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.

6.14. У разі вiдсутностi у Головних переможців можливості/бажання використати/отримати Головні Подарунки з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника,  Виконавець /Замовник не сплачують Головним переможцям  жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Головних Подарунків.

6.15. Грошовий еквівалент Головних Подарунків не видається, заміна Головних Подарунків іншими товарами/ послугами не допускається.

У будь-якому випадку відповідальність Замовника/Виконавця Акції  обмежується сумою Головних  Подарунків.

Увага! Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Головних Переможців шляхом розміщення інформації на сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza

7. Інші умови

7.1. Замовник залишає за собою право змінити дані правила, дату та час проведення розіграшу та визначення Головних переможців, інші умови. Інформацію про змінену дату визначення Головних переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza

7.2. Замовник/Виконавець Акції не проводить повторне повідомлення Головних переможців про його перемогу.

7.3. Замовник/Виконавець Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення Подарунків та Головних Подарунків у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру в м. Києві, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Замовника/Виконавця Акцій обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та врученню Подарунків, Головних  Подарунків.

7.4. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання Переможцями та Головними переможцями Головних Подарунків з будь-яких причин, які не залежать від Замовника/Виконавця Акції, в т.ч. з причини зазначення Головними переможцями неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такі переможці позбавляються права на отримання від Замовника/Виконавця Акції будь-якої компенсації.

7.5. Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Головних  Подарунків.

7.6. Головні переможці погоджуються, що у разі отримання ними Головних Подарунків, їх особисті дані, які були надані Замовнику, а також фіксація самого процесу вручення Подарунків, Головних Подарунків, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Головних переможців, і таке використання ніяким чином їм не оплачується.

7.7. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість отримання Головними переможцями Головного Подарунку у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Замовника/ Виконавця (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу операторів зв’язку України.

7.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником/Виконавцем Акції. Рішення Замовника/Виконавця Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

7.9.На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:

7.9.1. Володільцем персональних даних Переможців Акції є Замовник.

7.9.2. Персональні дані Головних переможців обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.

7.9.3. З метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 3.4 цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти ідентифікаційний код, адреса реєстрації.

7.9.4. З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.

7.9.5. Розпорядником персональних даних Головних Переможців Акції є Виконавець та будь-які залучені Виконавцем треті особи, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.

7.9.6. Персональні дані Головних переможців без отримання від нього окремої згоди та/або повідомлення їх не можуть бути передані третім особам для забезпечення вручення Головних переможців. Окрім того, передача третім особам персональних даних Головних переможців без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (коли це потрібно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

7.9.7. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Головних переможців будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для забезпечення вручення Головних Подарунків, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.

7.9.8. Головні переможці можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, вказану у цих Правилах, але при цьому вони  втрачають право на участь в Акції/отримання Головних Подарунків.

7.9.9. Переможці та Головні переможці володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону.

7.10. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції / Головний переможець тим самим надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних.

7.11. Виконавець та Замовник не несуть відповідальності за:

- неотримання  Головних Подарунків Акції  з вини самого Переможця Акції;

- за відмову Переможця Акції  від одержання Подарунків Акції, якщо в ньому не виявлено ніяких технічних невідповідностей;

- інші обставини, які не залежать від Замовника/Виконавця Акції.

Виконавець /Замовник не сплачують Переможцю Акції  жодних компенсацій.

7.12. Під час проведення Акції  чи після її закінчення, Виконавець та/або Замовник не зобов’язані вести переписку  з потенційними учасниками і надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Головних переможців на умовах Акції чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.

7.13.        Проїзд до місця отримання Головних Подарунків і в зворотному напрямку, проживання, харчування та витрати, пов’язані з отриманням Головних Подарунків та будь-які інші витрати Головних переможців оплачуються ними самостійно, компенсації чи поверненню не підлягають.

7.14. Правила затверджені Замовником Акції та діють протягом тривалості Акції.Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×