Особистий кабінет

Популярний в Європі «Henry Café» відкривається у ТРЦ Ocean Plaza

17 Березня 2017 — 12 Лютого 2018
3_.jpg
Випити запашну каву і побалувати себе смачним сандвічем або десертом, приготованими за авторськими рецептами міжнародної команди кухарів і кондитерів компанії DO & CO, тепер стало можливим і в Києві. Вперше у столиці відкриється «Henry Café», яке розміститися в атріумі найпопулярнішого ТРЦ столиці - Ocean Plaza. На площі 80 кв. м. відвідувачі кафе зможуть відчути атмосферу однойменних закладів у Відні, Лондоні або Бодрумі, насолодившись смаком улюблених страв.

Раніше «Henry Café» успішно оперувала в аеропорту «Бориспіль». Вибір нової локації закладу зумовили, за словами керівника, висока відвідуваність найпопулярнішого в Києві торгового центру, а також наявність в ньому міжнародних брендів. Нове кафе в ТРЦ буде вигідно виділятися своїм інтер'єром, виконаним з використанням натурального каменю та дерева з великою кількістю світла і дизайнерським, ексклюзивним обладнанням чорного кольору, виготовленим безпосередньо під брендом Henry в Австрії. «А основним привабливим моментом кафе стануть відкриті гаряча і холодна вітрини, завдяки яким всі відвідувачі зможуть самостійно ознайомитися з цікавими стравами і напоями. Аналогів такої концепції в Україні немає», - повідомляє Наталія Шемет.

Після запуску закладу в ТРЦ Ocean Plaza компанія «ДО ЕНД КО КИЇВ» планує відкриття ще кількох своїх кафе в столиці. «Так як в нашому портфоліо, окрім «Henry Café», є і інші бренди, можливо інші заклади будуть відкриватися в мікс-концепті. Наприклад, об'єднаємо Henry і наш австрійський кондитерський бренд «Demel» або додамо «Italian touch», а може і азіатські мотиви, які зараз дуже актуальні, – поділилася планами Наталя Шемет, директор з розвитку компанії «ДО ЕНД КО КИЇВ». - Міжнародний досвід у компанії DO & CO великий, всі з представлених у портфоліо групи концепції та бренди, можна реалізовувати в Україні. Однак прийняття рішення щодо застосування того чи іншого концепту буде залежати від економічної ситуації в країні і, звичайно ж, відгуків і потреб наших гостей».

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×