Особистий кабінет

ПІД ЗНАКОМ КОХАННЯ

Ідеї святкових образів від Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та PassionataПІД ЗНАКОМ КОХАННЯ

Ідеї святкових образів від Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata

20 Грудня 2017
1.jpg

ПІД ЗНАКОМ КОХАННЯ Ідеї святкових образів від Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata

Як доленосні подарунки приходять у маленьких коробочках, так і найбільш незабутні новорічні вечірки проходять у камерному форматі, де тільки дівчина та обранець. Щоб свято для двох вдалося, достатньо зосередитися на приємному очікуванні, а вибір вбрання та сценарій вечора довірити легендарним французьким брендам нижньої білизни Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata.
     В осінньо-зимових колекціях 2017-18, представлених у мультибрендовому бутику Chantal boutique de Paris, є все, щоб почати рік із задоволення та провести його в коханні. Щоб 2018-й пройшов під егідою спокуси, французькі бренди пропонують зустрічати його у нижній білизні пристрасних кольорів. П’янкі відтінки бордо варто шукати у комплектах Luxembourg від Chantelle, полум’яні – в моделях Presieux Аmour від Aubade, а в комбінації зі збуджуючими мереживами – у боді Tentation від Chantal Thomass. Блиск далеких зірок, світло гірлянд, іскри бенгальських вогнів та дівчата у комплектах Tombeuse від Chantal Thomass – у новорічну ніч все буде мерехтіти дивами. Сяяти прекрасній половині людства допоможе розсип кристалів Swarovski, що прикрашає моделі.
     Ще одна приваблива альтернатива, запропонована мадам Шанталь Томасс, - комплекти Fragrant Delice. Виготовлені з тюлю та стрічок бюстгальтери, трусики, боді та пояс символізують військову екіпіровку та натякають чоловіку, що у найближчому майбутньому він буде взятий в полон. Стратегія підкорення Його серця може бути втілена до зміни календарних дат. Конструкції з тасьом і мережива, що імітують портупеї, в нижній білизні Troublant Desir бренду Aubade – єдине необхідне знаряддя, щоб зачарувати чоловіка.
        З лінією Boite a Desir, можна не мати сумнівів, яке бажання обранець загадає під бій курантів. Все, про що буде мріяти коханий – скоріше розв’язати кокетливий бантик на комбінації та випробувати аксесуари. Слідуючи астрологічним прогнозам, що рекомендують святкувати у чорному, та своєму природженому відчуттю прекрасного, команда Passionata пропонує зустрічати Новий рік у комплектах Embrasse Moi та Eyelash, які виконані у кольорі нуар.
        Якщо в планах на новорічну ніч не тільки тет-а-тет, але й вечірка з друзями, варто придивитися до боді Babylone бренду Chantelle. Гладкі тканини приємно огортають тіло та сховаються під сукнею, а декор з тюлю зробить пікантний акцент на декольте та змусить чоловіка палко жадати на продовження вечора наодинці. Краще, ніж перше побачення, може бути тільки рандеву, довжиною в життя. Хвилюючі зустрічі та зворушливі зізнання – усі прояви почуттів наповнять долю, починаючи з новорічної ночі і назавжди. Залишилося тільки обрати нижню білизну з колекції Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata та зустрічати кохання!
        2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg 

Поділитися