Особистий кабінет

Шкіргалантерея FIDELITTI відтепер у Ocean Plaza

21 Листопада 2017 — 12 Лютого 2018
Український проект FIDELITTI, що завоював серця прихильниць європейської якості в Україні та країнах СНД, відкриває свій острівець в кращому ТРЦ України - Ocean Plaza.

4.jpg

Новий магазин жіночих сумок і аксесуарів розміститься на другому поверсі торгівельного центру. FIDELITTI — модний бренд сумок і аксесуарів, народжений в Одесі в 2016 році.

3.jpg

 "За такий короткий час ми зуміли заявити про себе як про виробника продукції найвищої якості. А все завдяки тому, що із самого початку була поставлена мета - стати найуспішнішим проектом на ринку шкіргалантереї", - розповідає історію створення ТМ Ангеліна Гордієнко, креативний директор компанії FIDELITTI.

5.jpg

 Народившись в "перлині біля моря", бренд успішно розвиває мережу магазинів в столиці. В той же час, вироби Fidelitti мають попит за кордоном, про що свідчать регулярні продажі в країни Європи. І тепер відвідувачі Ocean Plaza зможуть оцінити впізнаваний стиль, якісні матеріали і різноманіття кольорів продукції вітчизняного виробника.

7.jpg

 За інформацією керівника, в молі буде представлена остання колекція FIDELITTI, де зроблено акцент на асиметрії і геометрії.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×