В суботу в ТРЦ Ocean Plaza відкриється магазин Marvel & Miniso

13 Листопада 2019 — 17 Листопада 2019
В суботу в ТРЦ Ocean Plaza відкриється магазин Marvel & Miniso

16 листопада, в суботу, відвідувачі найпопулярнішого ТРЦ України зможуть познайомитися з першим в Україні новим форматом магазину вже відомого молодіжного бренду MINISO. Новий магазин MARVEL & MINISO — це результат вдалого і перспективного співробітництва двох компаній. Бутик площею близько 150 м. кв відкриється на нульовому поверсі торгового центру за сприяння компанії UTG. 

MINISO — стильний молодіжний бренд був створений в 2013 р. в Токіо. У концепції магазинів мережі закладений принцип отримання відвідувачами досвіду комфортного шопінгу серед яскравих і оригінальних товарів. У магазині MINISO досить багато від азіатської культури: прагнення до симетрії, врівноваженості, гармонії. Тому інтер'єр магазинів мінімалістичний, а товари — красиві і функціональні. 

При цьому торгові приміщення MINISO за форматом нагадують маленький торговий центр, оскільки в них є все: електроніка, косметика, гігієнічні товари, посуд, товари для ванної кімнати, текстиль, спортивні аксесуари, сумки, нижня білизна, іграшки. Хоча найбільший інтерес покупців найчастіше викликають товари креативного дизайну. Це можуть бути елементи декору, стильні сумки, косметичні маски або навіть звичайні поглиначі вологи.

Товари настільки оригінальні, що звичайний побутовий предмет або аксесуар перетворюється в елемент індивідуального стилю. Сьогодні в магазинах Miniso представлені 10 категорій товарів. Всього в міжнародній мережі бренду представлені понад 30000 різновидів продукції. При цьому Miniso безперервно оновлює асортимент товарів, враховуючи попит серед споживачів, появу нових дизайнерських рішень і вдосконалення можливостей виробництва.