Особистий кабінет

Ocean Plaza визнано кращим великим ТРЦ України

18 Вересня 2018 — 2 Жовтня 2018
Ocean Plaza визнано кращим великим ТРЦ України

14 вересня в столиці відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Національної Премії України Retail & Development Business Awards. У номінації «Кращий великий торговий центр» в черговий раз переміг ТРЦ Ocean Plaza. Всього в цій номінації експерти оцінювали більше 10 торгових центрів, що працюють в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові.

«Цей приз – визнання досягнень ТРЦ і свідоцтво того, що Ocean Plaza відповідає високим стандартам якості торгово-розважальних центрів в Україні. Особливо приємно, що нагорода дістається нам вже в третій раз, а це значить, що не дивлячись на ринок, що розвивається, нам вдається зберегти довіру орендарів і лояльність відвідувачів.» - прокоментувала Дар'я Завадська, комерційний директор ТРЦ.

Нагадаємо, престижна премія Retail & Development Business Awards 2018, організатором якої є Ukrainian Retail Association, зібрала перших осіб, ключових гравців у сфері роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості, представників інвесторів і фінансових організацій, консультантів і виробників, гостей з ближнього і далекого зарубіжжя. У 2018 року рейтинг RDB Awards передбачав 26 номінацій, серед яких: 15 номінацій в ритейлі, 6 в e-commerce і 5 в девелопменті.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×