Особистий кабінет

ТРЦ Ocean Plaza став володарем престижної премії «Фаворит Успіху»

13 Червня 2017 — 12 Лютого 2018

IMG_9710.jpg
8 червня відбулася урочиста церемонія нагородження «Фаворит Успіху - 2016». Лідуючий торгівельно-розважальний центр України - Ocean Plaza став переможцем в номінації «Кращий торгівельно-розважальний комплекс року».

Нагадаємо, що нагорода «Фаворит Успіху» щорічно вручається переможцям відкритого рейтингу в категоріях продуктів харчування і напоїв, домашньої електронної техніки, інтернет-магазинам, торгівельним та розважальним столичним закладам і т.д. Кращі бренди визначаються на основі маркетингових досліджень народних переваг. Цього року дослідження проводилося в 580 категоріях ринку споживачів. В опитуваннях взяли участь понад 38 000 жителів України.

«Нам безумовно приємно, що відвідувачі Ocean Plaza знову визнали нас найкращим торгівельно-розважальним комплексом столиці. Ми вдячні всім тим, хто віддав свій голос за нас. Також хочемо подякувати нашим орендарям і підрядникам, адже ця нагорода і є показником нашої спільної плідної співпраці. Ми продовжуємо розвивати ТРЦ і робити все, щоб залишатися кращими і радувати наших відвідувачів ». - коментує перемогу комерційний директор Ocean Plaza Євгенія Говорун.

Варто відзначити, що це далеко не перша перемога ТРЦ в престижних конкурсах і церемоніях. Ось уже кілька років поспіль він є беззаперечним лідером у своїй галузі. Цей торгівельний центр задає всьому ринку стандарти якості, адже українці гідні тільки найкращого!

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×