OCEAN PLAZA — «КРАЩИЙ ВЕЛИКИЙ ТРЦ» В УКРАЇНІ

15 Вересня 2017 — 12 Лютого 2018

FullSizeRender.jpg
14 вересня Ocean Plaza здобув перемогу в престижному конкурсі Retail & Development Business Awards. Згідно з рішенням експертного журі, мол став першим в номінації «Кращий великий ТРЦ».

Retail&Development Business Awards — щорічний конкурс провідних рітейлерів і девелоперів України, започаткований Асоціацією рітейлерів України. Цього року торговельно-розважальні центри змагалися за перемогу в п’яти номінаціях: Кращий великий ТРЦ, Кращий середній ТРЦ, Кращий малий ТРЦ, Кращий маркетинг ТРЦ, Кращий ТРЦ з КСВ. Кожного номінанта експерти оцінювали за 12 критеріями за шкалою від 1 до 5.
За результатами голосування Експертної ради Retail & Development Business Awards і відкритого голосування учасників ринку лідерство у номінації «Кращий великий ТРЦ» отримав Ocean Plaza.

«Ця перемога в номінації «Кращий великий ТРЦ» дуже важлива для нас, адже є свідоцтвом постійного розвитку обєкту та його професійного керівництва. Наша команда й далі буде прикладати максимум зусиль для того, щоб не тільки відвідувачі з задоволенням приходили до ТРЦ, але й наші партнери-арендатори були задоволені результатами свого бізнесу», — зазначила Євгенія Говорун, комерційний директор ТРЦ Ocean Plaza.

Нагадаємо, що ТРЦ регулярно відзначається винагородами престижних конкурсів і церемоній. Ocean Plaza задає і підтримує планку якості всієї галузі, постійно вдосконалюючись заради найкращого досвіду для кожного українця.