Особистий кабінет

Новий магазин CARLO PAZOLINI в ТРЦ Ocean Plaza

30 Жовтня 2018 — 13 Листопада 2018

25 жовтня 2018 року в найпопулярнішому ТРЦ столиці - Ocean Plaza відбулося урочисте відкриття нового магазину стильного взуття та аксесуарів для всієї родини - CARLO PAZOLINI. Бутик розмістився на нульовому рівні найпопулярнішого в Україні торгового центру, і займає площу 210 м2.

Модний простір презентує всім відвідувачам Ocean Plaza взуття та аксесуари таких брендів як: PAZOLINI, CARLO PAZOLINI і молодіжної лінійки PZLN. У новому сезоні продукція бутика рясніє зміною фарб і фактур, що надихнуло дизайнерів PAZOLINI на створення чотирьох міні-колекцій, які відображають настрій великого міста: MISTY, ENIGMA, FROST і SCANDI. Ранковий туман міських парків втілюється в міні-колекції MISTY, вогні автострад нічного мегаполісу відображаються в міні-колекції ENIGMA, пронизливе зимове небо і морозні візерунки на вікнах будинків трансформуються в геометричні принти міні-колекції FROST, а сріблясті канти, обробки з натурального хутра і крижаної фурнітури в теплих міських черевиках і чоботах лінії SCANDI відображають затишні зимові холоди. Крім цього в фірмовому магазині CARLO PAZOLINI представлена ​​й дитяча лінія, в якій основні характеристики - якість матеріалів, зручність і стиль.

Сучасний магазин компанії з двадцятирічної історією роботи на українському ринку - CARLO PAZOLINI, виконаний з урахуванням корпоративних стандартів і вимог фірмового стилю, максимально відповідають кращим зразкам дизайну торгових приміщень. Компанія має індивідуальний почерк і суворо його дотримується, завдяки чому їй вдається закріпити в свідомості покупців риси бренду. Продукція бренду виробляється на території Італії, Іспанії, Китаю та інших країн на фабриках, оснащених сучасним обладнанням, тому кожна випущена пара взуття перед тим, як потрапити на прилавки магазинів, проходить обов'язковий подвійний контроль якості.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×