Особистий кабінет

НОВА КОЛЕКЦІЯ «ВЕСНА-ЛІТО 2018» В PETIT BATEAU

2 Березня 2018 — 16 Березня 2018

       Розробка нової колекції розпочалася рік тому, відколи творча команда Petit Bateau (дизайнери одягу та графічні дизайнери) відвідали виставку в Інституті Арабського Світу в Парижі під назвою «Східні Сади». Цей візит надав їм натхнення: природа, мистецтво води в садах на сході, а також квіти з їхніми делікатними формами та барвистими кольорами.

сайт 4.jpg

       Колекція одягу весна-літо 2018 року від Petit Bateau з дитячими милими обличчями, з насиченим зеленим, дорогоцінним білим, безкінечним голубим та блискучо-жовтим кольорами. Традиційними в Petit Bateau залишаються трендові смужки в одязі (матроски), плащі та футболки, виконані в світлих тонах. Petit Bateau пропонує новий стиль дитячого дощовика. Його з легкістю можна взяти з собою. Дощовик практичний та легкий. А також, нарешті, купальники доступні у продажу весь рік.

сайт3.jpg

      Новонароджених чекають сюрпризи – унікальні розробки, що полегшують одягання тендітних малят. Новий фасон дозволяє забезпечити свободу пересування та безпрецедентний комфорт дітям, завдяки кропіткій роботі з трикотажною тканиною. Також була розроблена спеціальна кольорова гама. Ексклюзивні квіткові принти прикрашають комбінезони та сукні для дівчат, а хлопчиків чекають оновлені поло в різних кольорах.

сайт 1.jpg

      Для дівчат Petit Bateau пропонує: футболки, светри, спідниці, сукні та куртки, прикрашені великими квітами. Все це чудово поєднуються з розкішною морською тематикою бренду.

     Для хлопчиків стиль залишився незмінним. Щодо матеріалу, то це трикотаж – комфортний для спорту, культовий для повсякденного одягу та розкішний для особливих випадків.

     Жіноча колекція Petit Bateau – нова концепція білих бавовняних футболок. Petit Bateau пропонує лінію для домашнього одягу, а також традиційно набори трусиків.

сайт6.jpg

    Чоловіча колекція виконана у морській тематиці.

сайт 6.jpg

    Підсумовуючи, Petit Bateau віддає перевагу вишивкам та принтам з надписом Petit Bateau, який робить його таким особливим. Petit Bateau має свій власний стиль, який популяризує бренд та слідує модним тенденціям.

   Бажаємо вам вдалого справжнього літа з Petit Bateau.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×