Відкриття монобрендового бутику GD Cashmere

12 Червня 2019 — 20 Червня 2019
<p>
	 Відкриття монобрендового бутику GD Cashmere<br>
</p>

В Україні триває розвиток національних брендів. Наприклад, на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza відкрився монобрендовий бутик GD Cashmere. Фірмовий магазин українського дизайнера і засновника бренду - Інни Голіциної, презентує на радість всім відвідувачам ТРЦ колекції одягу з кашеміру, мериносової вовни, шовку і бавовни від італійських постачальників.

Бренд GD Cashmere з'явився в 2015 р. і з того часу зайняв своє місце на ринку української моди. На сьогоднішній день під цією ТМ створюється трикотажний одяг з натуральних матеріалів: мериносової вовни, довговолокнистої бавовни, кашеміру, віскози, вовни яка, ангори і альпаки, а також шовку. У новому магазині буде представлено вся колекція бренду. 

Одяг від GD CASHMERE буде до смаку прогресивній аудиторії - заможним чоловікам і жінкам, які найчастіше вибирають не гостромодний образ, а глибокий зміст.

Сьогодні, продукцію GD CASHMERE можна купити онлайн по всьому світу через різні маркетплейси, такі як Amazon, Zapoos і т.д. Найближчим часом також планується відкриття магазинів в Польщі, Німеччині та інших країнах.

Знайти магазин на мапі