Особистий кабінет

Місто в якому не ходять гроші

13 Вересня 2018

Головна героїня – Аліса, і на її долю випадає небезпечна мандрівка в особливу “країну чудес”. Аліса переживає один із найтяжчих періодів свого життя. Пролежавши без сну цілу ніч, вона змушує себе піднятись і знаходить якийсь квиток на потяг на своє прізвище. Походження квитка невідоме, вказана в ньому станція – теж. Але Аліса вирішує, що це знак і можна спробувати бодай розвіятись. 

Станцію призначення ніхто не знає. Але змучена дівчина на це не зважає – вона займає своє місце і відключається. І спить, доки її різко не будить провідник і оголошує, що коли Аліса хоче їхати далі, вона мусить вийти і купити квиток. Але це виявляється неможливим – у місті, куди прибула Аліса, гроші не ходять. Потяг йде, а Аліса залишається сам-на-сам із дивакуватим касиром, який вимагає розрахуватись за квиток, пробігши 30 разів навколо станції. Касир не є винятком – викликаний наряд поліції також змушує її бігати вже 50 разiв, а таксист жадає, щоб вона на одній нозі стрибала через калюжі... Штрафи, проїзд, товари, послуги – за все можна розплатитися тільки призначеною послугою або дією. А розмір платні залежить від моральних переконань замовника.

У готелі чуйний консьєрж розтлумачує Алісі, у чому річ: багато років тому тут було створено закриту зону, зону відчуження, яку охороняють спецпризначенці. Тут збережено систему тотального контролю та повного управління. Виселені сюди громадяни виробили свою схему взаєморозрахунків – замість купюр вони платили власними діями, зусиллями, репутацією, нервами, часом. Майже нікому не вдавалося уникнути розплати, але мало хто намагався, а декому це навіть подобалось. І головне – вибратися звідси неможливо.

Аліса вирішує не здаватись і починає боротися за виживання. Випадково вона опиняється в одній компанії з сином мера на прізвисько Лєший, і вони зацікавлюються один одним. Він розповідає їй про те, як влаштоване життя в місті, які діють схеми і взаємини. Аліса шокована. Доки вони розмовляють, у компанії спалахує п’яний конфлікт. Один із приятелів намагається вбити Лєшого і зґвалтувати Алісу. Захищаючись, Аліса вбиває нападника і рятує хлопця. Після щасливого порятунку хлопець привозить Алісу до себе додому і знайомить її з батьком – мером міста. Обоє розраховують, що той допоможе дівчині. 

Та вранці Лєший не знаходить Алісу вдома і після бурхливої розмови з батьком усвідомлює, що фактично підставив її – Алісу вивезли до закритої клініки, і їй загрожує смертельна небезпека. Щоб врятувати дівчину, він вдає байдужого, а тим часом продумує план, як її врятувати.

У клініці проводять моторошну операцію – у жертви забирають життєвий час і здоров’я, щоб віддати їх іншій особі. Зазвичай мешканці міста роблять це добровільно – якщо їм потрібно щось вагоме від керівництва зони. Але Аліса – небезпечний елемент, який може все зруйнувати.

Рік: 2018
Виробник: Україна 
Жанр: драма, пригоди, трилер 
Режисер: Ганка Третяк 
Тривалість: 93 хвилини
Вікове обмеження: 16+
Мова: українська

Придбати та забронювати квитки можливо на сайті.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×