Метью Борн: Лебедине озеро

3 Вересня 2020 — 17 Вересня 2020
Метью Борн: Лебедине озеро

«Лебедине озеро» - найвідоміша вистава британського хореографа Метью Борна, яка повністю змінила уявлення про класичні танці. Від канонічного «Лебединого озера» у виставі Метью Борна залишилося тільки імена деяких персонажів та музика Чайковського, і це робить виставу ще більш цікавою для українського глядача.

Метью Борн розробив свою версію «Лебедине озеро» у 1995 році, і з тих років ця вистава є світовим бестселером, яка вражає не тільки безмежністю фантазії автора, а й глибиною сенсів, котрі можна отримати з простенької казки.

«Лебедине озеро» Борна - трагічна історія нещасного принца, затюканого владною матір'ю, і Лебедя, який виявився єдиною спорідненою душею, проте наштовхнув Принца на нестерпне випробування.

Геній Борна перетворив казку про білого і чорного лебедя та легковажного принца у прекрасну сумну притчу про самотність і про те, що проти зграї йти неможливо та й небезпечно, будь ти птах, або звичайна людина, або особа королівської крові. У той же час це «Лебедине озеро» - дуже смішна вистава з елементами пародії, наповнена прекрасним англійським гумором. Так що у глядачів буде привід і посміятися вголос, і поплакати над історією, яка за всі роки з моменту створення балету не тільки не втратила гостроти, але стала ще більш актуальною.

Рік: 2019

Виробник: Велика Британія

У головних ролях: Уілл Бозьєр, Ліам Мовер, Ніколь Кабера, Катрина Ліндон, Гленн Грем

Режисер: Метью Борн

Тривалість:127 хвилин

Вікове обмеження: 18+

Мова: Англійська

Мова субтитрів: Українська

Придбати та забронювати можливо на сайті.