КВИТОК НА МОРЕ! Літня колекція купальників та пляжних аксесуарів Marks & Spencer

6 Травня 2019
КВИТОК НА МОРЕ! Літня колекція купальників та пляжних аксесуарів Marks & Spencer

Кожного сезону планування відпустки викликає цілу гаму емоцій – від томливого очікування до захоплюючого азарту. Якщо ви ще не вигадали ідеальний модний образ для поїздки на море, зараз саме час цим зайнятися! Британський бренд Marks & Spencer представив колекцію трендових купальників для ідеальної засмаги та неймовірного релаксу.

Основна концепція колекції – поєднання жіночного стилю та максимального комфорту. Суцільнокроєні та роздільні купальники Marks & Spencerвідмінно підійдуть жінкам, які хочуть бути привабливими, але при цьому цінують комфорт. В таких купальниках можна ніжитися на пляжі та проводити час активно – вони ідеально впишуться в будь-який варіант курортного дозвілля! 

Моделі купальників відрізняються простотою та лаконічністю. Вишукані суцільні силуети зі стягуючим ефектом підкреслюють переваги фігури та допомагають її скоригувати. Поряд зі зручними топами та трусиками-бікіні з високою посадкою також представлені розкішні фасони з глибоким вирізом декольте.  

Купальники Marks & Spencer – це завжди інноваційні матеріали високої якості. В колекції SS 2019 присутні, як гладенькі, так і текстурні тканини. Особливої уваги заслуговує елегантний декор: зав’язки на стегнах, грайливі камінці, металеві пряжки, декольте на шнурівці. 

Створюючи колекцію, дизайнери бренда орієнтувалися на базові відтінки – білий, блакитний, жовтий, чорний. При цьому різноманітність забарвлень задовольнить будь-яку фантазію! Яскраві смужки, принти з тропічними мотивами (пальмове листя, райські птахи), строкаті флористичні візерунки – все це відображає безтурботний настрій літнього відпочинку.

Обіграти купальники можна стильними аксесуарами: сонцезахисні окуляри з масивними оправами, солом’яні капелюхи та об’ємні сумки. 

Пляжний відпочинок неодмінно повинен бути яскравим та насиченим!