Karl Lagerfeld відкриє флагманський магазин

24 Січня 2020
Karl Lagerfeld відкриє флагманський магазин

Цієї весни найпопулярніший ТРЦ України - Ocean Plaza потішить гостей і жителів столиці відкриттям флагманського магазину відомого у всьому світі будинку моди Karl Lagerfeld. Бутик міжнародного бренду розміститься на першому поверсі ТРЦ на площі 165 м2 та презентує актуальний асортимент жіночої лінії бренду — одяг, взуття та аксесуари.

002.png

Компанія BNS Group, яка володіє правами представника на території України таких брендів як: Michael Kors, Calvin Klein Jea, TopShop, TopMan і Karl Lagerfeld, впродовж багатьох років плідно співпрацює з ТРЦ Ocean Plaza. Після успішної роботи острівка моди, було ухвалено рішення відкрити флагманський магазин Karl Lagerfeld, щоб показати всю повноту і красу колекцій будинку моди, а також оцінити потенціал бренду на ринку Києва. За даними компанії BNS Group дизайн магазину Karl Lagerfeld натхненний інтер'єром будинку й офісу легендарного маестро стилю Карла Лагерфельда — мармур, латунь, ескізи на стінах, килим, як у квартирі культового модельєра, який назавжди увійшов в історію світової моди. В бутику буде представлений жіночий одяг, взуття та найширший спектр аксесуарів, від сумок і гаманців до окулярів і парфумів. 

003.png

Основна цільова аудиторія бутика — соціально активні мілленіали, які беруть натхнення від свого оточення і друзів, які люблять подорожувати, які цікавляться мистецтвом і культурою. До них відносяться жінки будь-якого віку, які ведуть активний спосіб життя і бажають відкрити для себе світ сучасного паризького шику і пристрасть, яку залишив маестро і закладену в основу ДНК бренду.

Чекаємо вас в ТРЦ Ocean Plaza на 1 поверсі.

Подивитися на мапі