Особистий кабінет

Hobby Games відкривається в ТРЦ Ocean Plaza

11 Вересня 2019 — 30 Вересня 2019
Hobby Games відкривається в ТРЦ Ocean Plaza

14 вересня у кращому ТРЦ України - Ocean Plaza відкриється новий Hobby Games - магазин офіційного представника провідних виробників настільних ігор Hobby World і Games Workshop. Він стане четвертим по рахунку в Україні і на відміну від інших магазинів настільних ігор, тут можна буде не тільки придбати останні зразки ігрової індустрії, а й протестувати демонстраційні моделі в ігровій зоні.

Hobby World був заснований в 2013 році, шляхом злиття двох компаній «Смарт» та «Світ фентезі». Об'єднання компаній допомогло зайняти значну частку ринку настільних ігор. У портфоліо компанії входять кращі хіти світу настільних ігор, а також ігри власної розробки. Ігри, розроблені Hobby World, видаються в 24 країнах на 26 різних мовах по всьому світу. З кожним роком компанія розвивається і випускає більше 90 новинок, всього з моменту заснування компанії було випущено більше 2-х тисяч власних розробок.

Games Workshop заснована в 1975 році і є найбільшою компанією в світі, що спеціалізується на розробці стратегічного варгейма з мініатюрами. На даний момент, існують три різні всесвіти, в яких не припиняються запеклі баталії геймерів.

Асортимент нового магазину Hobby Games нараховує більше 5000 настільних ігор і аксесуарів на будь-який смак, що не залишить байдужими ні завзятих фанатів, ні новачків у світі настільних ігор. Зокрема, в ТРЦ Ocean Plaza тепер можна буде придбати гри таких марок і виробників, як: Hobby World, Games Workshop, Asmodee, Avalon, Days of Wonder, Dungeons & Dragons, Ultra Pro, Granna, Hasbro, Magellan, Wizard, Mattel, Piatnik , Ravensburger, Tactic.

Запрошуємо вас до ТРЦ Ocean Plaza на відкриття магазину Hobby Games.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×