Особистий кабінет

Колекція HAɄTE COUTURE від Diesel

19 Вересня 2018 — 3 Жовтня 2018
Колекція HAɄTE COUTURE від Diesel

Ніккі Мінаж, Гуччі Мейн, Белла Торн, Томмі Дорфман і багато інших підтримали колекцію HAɄTE COUTURE від Diesel.
Тому що ... Чим більше негативу ти на собі носиш, тим менше він тебе турбує
Всі ми колись ставали жертвами негативу і критики в соціальних мережах. Щоб ви не робили онлайн, завжди знайдуться люди, готові вас покритикувати. Зіткнувшись з невиправданим всплеском негативу на свою адресу, більшість з нас відступає. Але ви нікому не допоможете, якщо будете ховатися і засмучуватися.
Правда полягає в тому, що чим більше негативу, спрямованого на свою адресу, ви викриваєте, ставлячись до нього поблажливо і з іронією, тим менше він на вас впливає і приносить шкоди. Саме тому ми створили Haute Couture, унікальну колекцію, покликану розвінчати негатив.

Почати ми вирішили з критики, яку отримував безпосередньо наш бренд. Ми взяли деякі негативні висловлювання на адресу Diesel, такі як: "Diesel is Dead" ( "Diesel мертвий») і "Diesel is not cool anymore" ( «Diesel перестав бути крутим»), перетворивши їх в унікальні речі, щоб демонструвати з гордістю .
Крім цього, хто, як не знаменитості і люди, на яких ми підписані в соціальних мережах, отримують максимум негативу і критики на свою адресу? Тому ми і запускаємо кампанію своєї колекції разом з групою викликають суперечливі почуття персон, популярних у всьому світі, - Ніккі Мінаж (Nicki Minaj), Гуччі Мейн (Gucci Mane), Белла Торн (Bella Thorne), Брія вина (Bria Vinaite), Томмі Дорфман (Tommy Dorfman), Майлс Хейзер (Miles Heizer), Йованна Вентура (Yovanna Ventura), Барбі Феррейра (Barbie Ferreira), Ю А-Ін (Yoo Ah-In) і Джонатан Белліні (Jonathan Bellini) - які допоможуть передати важливий меседж : Чим більше негативу ти носиш на собі, тим менше він тебе турбує ( "The more hate you wear the less you care").

Вони вибрали найгірші коментарі, отримані коли-небудь в свою адресу, а ми створили ексклюзивні речі колекції Haute Couture, щоб написати на них ці висловлювання. Коментарі перетворились в лімітований випуск одягу Haute Couture, який з 19 вересня можна буде купити в обраних магазинах Diesel і на сайті diesel.com.
Ця нова глава маркетингових комунікацій Diesel була розпочата і продовжить своє існування там, де народжується онлайн-негатив, - головним чином в соціальних мережах - у вигляді серії окремих відеороликів з кожним з учасників нашого зоряного складу. Ми побачимо, як вони танцюють, іронізуючи над отриманими негативними коментарями, допомагаючи донести меседж кампанії до аудиторії з перших рук.
Ми робимо все це для того, щоб надихнути кожного з вас створити власні і єдині в своєму роді речі Haute Couture. Починаючи з 6 жовтня, на ключових ринках по всьому світу, ми надамо своїм покупцям можливість персоналізувати нашу нову колекцію - вони зможуть нанести на одяг найгірший коментар, будь-коли отриманий ними, щоб з гордістю носити його. З виручки від продажів колекції Haute Couture від Diesel брендом будуть зроблені пожертви на підтримку програм фонду OTB по боротьбі з агресивною поведінкою і Кібербулінгу.

Перегляд відео: DIESEL.COM

Лімітований випуск одягу Haute Couture можна буде купити в обраних магазинах Diesel і на сайті md-fashion.com.ua з початку жовтня.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×