Грандіозне відкриття Zadig & Voltaire

11 Лютого 2020 — 25 Лютого 2020
Грандіозне відкриття Zadig & Voltaire

Магазин Zadig & Voltaire відкриється в ТРЦ Ocean Plaza


     

   В кінці лютого поточного року асортимент модних брендів ТРЦ Ocean Plaza поповниться магазином французького дизайнера Тьєррі Житло - Zadig & Voltaire. Новий бутик відомого у всьому світі бренду відчинить свої двері на першому поверсі торгового центру. Просторий монобрендовий магазин Zadig & Voltaire площею 120 м2 представить лінію жіночого одягу, взуття та аксесуарів.


   В Україні бренд Zadig & Voltaire представлений з 2013 року, і бутик в ТРЦ Ocean Plaza стане другим за рахунком в Україні. У новому просторі можна буде ознайомитися з колекцією весна-літо 2020 року, обличчям якої стала Kate Moss. Колекції бренду відрізняються високою якістю і унікальним дизайном. Основою Zadig & Voltaire є такі матеріали як: шовк, шкіра, натуральний хлопок і кашемір, а також інші тканини, які виробляють по спеціальному замовленню. Але, незважаючи на дорожнечу і розкіш, ціни на продукцію цієї торгової марки все одно залишаються доступними широкому колу покупців, тому бренд відносять до сегменту «доступна розкіш».

   У колекціях марки м'якість і жіночність межують із зухвалістю і підкреслюються нотами гранж-стилістики. Також в Zadig & Voltaire чимало речей і зі складним декором: вишивкою, перфорацією, принтами. Продукція даного бренду дарує своїм поціновувачам свободу, індивідуальність, шик, гламур, глянець - все, що притаманне сучасній жінці.